eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Zvláštní liga podle Vrby. Je to signál pádu do podprůměru

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Topstory 🕔5.4.2018

Jak Vrba ohodnotil středeční ztrátu v Ostravě?

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Tak naše liga je prý celkově zvláštní, mužstva v Česku jsou vyrovnaná a není to jako jinde na světě, kde kralují tři mužstva a zbytek je do počtu. Takto nějak formuloval svoje myšlenky Pavel Vrba. Nikoliv před lety, ani na podzim, ale ve středu večer po zápase na Baníku, kde jeho Plzeň (zase) nevyhrála, ale přesto stále kraluje.

Možná je česká liga zvláštní, ale hlavně je průměrná, až podprůměrná. To, že poslední tým ligy sebere body jasnému lídrovi, není známkou kvality ligového pelotonu, ba ani dlouhodobé vyrovnanosti, je to známka toho, že zřejmě budoucí český šampion oproti podzimu výrazně ubral na všem, čím se mohl v první polovině ligy chlubit. Proč se tak stalo, musí si ve Štruncových sadech rozebrat sami, zvláště když svoji nespokojenost už i veřejně dávají najevo kluboví bossové Paclík a Šádek.

Za relativní klid mohou v Plzni děkovat Slavii. Za to, jak se staví k pronásledování jasně vedoucí Plzně. Za to, jak je vedení loajální ke svému šéfovi Tvrdíkovi, který už na podzim gratuloval Plzni k titulu.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fcviktoria.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace