eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Zvládnou slavná „S“, že Deli, Ngadeua i Costa hrají na mistrovství Afriky?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Fanoušci, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔10.1.2017

delisimon_trenink slavia.czDeli rovněž bude Slavii chybět kvůli účasti na APN.

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Jak už napsal těsně před koncem roku 2016 na serveru o2sport.cz šéfkomentátor O2 TV Sport a spolupracovník magazínu HATTRICK Tomáš Radotínský, Africký pohár národů, čili mistrovství Afriky poprvé kvůli startu opor Slavie Deliho a Ngadeua, resp. sparťana Costy zasáhne i do boje o český titul.

Již v sobotu 14. ledna 2017 totiž startuje v Gabonu 31. ročník této významné soutěže, která se nyní hraje zpravidla v lednu jednou za dva roky. Africký šampionát bude tentokrát velice zajímat české fotbalové fanoušky. A nejen je. Jak napsal Radotínský, trenéři pražských „S“ Jaroslav Šilhavý a Tomáš Požár s Davidem Holoubkem budou jako na trní, v jakém stavu se jim jejich klíčoví svěřenci a opory týmu vrátí. Finále mistrovství Afriky je na pořadu až v neděli 5. února 2017.

Do roku 2015 měla vysílací práva na Africký pohár národů evropská verze Eurosportu. „Bohužel, Africký pohár národů Eurosport letos vysílat nebude. Mrzí to i nás v české redakci,“ odpověděl na dotaz čtenářů HATTRICKU Petr Nejedlý z české redakce Eurosportu. Mistrovství Afriky bude tedy letos vysílat jen britská verze Eurosportu. Což je při účasti opor Slavie a Sparty pro většinového českého příznivce fotbalu vskutku škoda.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Soutěž magazínu Hattrick

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace