eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Zrazená fotbalová revoluce? Kdo volí Malíka, volí zároveň Berbra!

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Fanoušci, HATTRICK Téma, Homepage, Kauza, Pavel Procházka, Topstory 🕔17.5.2017

rozhodci_ilustracni_fifa_comKdo volí Malíka, volí zároveň Berbra!

facr_logo_velkeSTŘEDEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY„Zrazená revoluce? Tajný pakt Křetínského s Berbrem má do role šéfa fotbalu vynést kandidáta Malíka.“ Tak nazval svůj středeční komentář na Aktuálně.cz kolega Luděk Mádl. Pokud to máme zjednodušit, můžeme delegátům, fotbalové veřejnosti a zástupcům státu, zejména ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy sdělit, že kdo v pátek 2. června 2017 na pražské valné hromadě Fotbalové asociace ČR (FAČR) bude volit Martina Malíka, generálního ředitele STES (marketingová společnost FAČR obchodující mj. s televizními právy na fotbalovou ligu), volí zároveň i současného kontroverzního místopředsedu FAČR Romana Berbra. Ať se k tomu Křetínského tisk, tedy hlavně deník Sport, bude stavět jakkoli a třeba dělat, že „Daniel s tím nemá nic společného“.

„Český fotbal se temného přízraku jménem Roman Berbr podle všeho jen tak nezbaví. Naopak, vše směřuje k tomu, že český místopředseda FAČR zůstane ve své funkci i po volbách. A co víc – že tento kontroverzní muž v nové fotbalové vládě svou moc ještě reálně posílí, a to výraznou měrou,“ varuje ve svém komentáři v Aktuálně.cz Luděk Mádl.

„Pokud by předmětem pátečního jednání pana Křetínskeho s panem Berbrem bylo setrvání pana Berbra ve volené pozici, tak by to podle mne bylo v rozporu se závěry jednání majitelů klubu z minulého týdne,“ nechal se už slyšet Pavel Šedlbauer, předseda představenstva FK Teplice.

Něco podobného napsal na Twitter již v pátek před svým odletem do Číny i šéf pražské Slavie Jaroslav Tvrdík.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Soutěž magazínu Hattrick

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace