eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Zpátečnická UEFA! Její předseda Čeferin se bojí videa. Snad ho sponzoři přivedou k rozumu

📁 Aktuálně, Blogy, Evropské poháry, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔20.4.2018

Předseda UEFA Čeferin se bojí videa. (ilustrační foto)

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Často, když slyším nějaká „moudrá“ prohlášení představitelů Evropské fotbalová unie (UEFA), vzpomenu si na legendární výrok dlouholetého šéfa české disciplinárky Alexandera Károlyiho, který s oblibou říkával: „I okresní fotbalový svaz ve Velkém Krtíši má lepší disciplinární řád než UEFA.“ A to platilo a nejspíš stále i platí o řadě dalších norem z dílny UEFA. Teď se zase její předseda Aleksander Čeferin nechal slyšet, že prý má obavy, aby použití videorozhodčího na letním mistrovství světa v Rusku neprovázely problémy a skandály. UEFA je zjevně mnohem více zpátečnická a konzervativní než světová fotbalová federace FIFA.

„Musím říct, že mám trochu obavy z mistrovství světa, kde budeme mít sudí, kteří ještě nikdy nepracovali s videorozhodčím. Doufám, že nedojde k žádným skandálům a problémům,“ řekl podle ČTK Čeferin v rozhovoru s italským listem Gazzetta dello Sport.

Slovinský šéf UEFA již dříve oznámil, že nová technologie, které už je zavedena v řadě evropských lig a funguje i v jednom zápase kola v české lize, zatím nebude využita ani v příští sezoně Ligy mistrů.

Nekonečně testování…

„Liga mistrů je jako ferrari nebo porsche. Nemůžete je řídit hned, potřebujete trénovat, testovat v offline režimu. A každý musí pochopit, jak to funguje,“ snažil se vtipně vysvětlit nevysvětlitelné konzervativec Čeferin.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: twitter.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace