eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Zlomené žebro či poškozené vazy! Jaká zranění trápí Česko před EURO 2016?

📁 Aktuálně, EURO 2016, Homepage, Hráči, Reprezentace, Topstory 🕔10.3.2016

cestireprezentanti_zranenipredeuro_kolazhattrickuKdo všechno momentálně české reprezentaci chybí?

Méně než sto dní zbývá do zahájení evropského šampionátu, který v červnu hostí Francie! Deset stadionů, deset měst a poprvé v historii také čtyřiadvacet týmů. Nepochybně nás čeká velkolepý turnaj, který navíc bude i s českou účastí! Trenér nároďáku Pavel Vrba má však teď poněkud jiné starosti…

Českým reprezentantům se bohužel před vrcholnou akcí, kde narazí na Španělsko, Turecko a Chorvatsko, nevyhýbají zranění, což může být pro Vrbu obrovská komplikace. V přátelských duelech před EURO se Skotskem a Švédském možná dostanou šanci i nováčci, je tu totiž hned několik jmen, se kterými v nejbližších dnech a týdnech rozhodně počítat nemůže.

David Pavelka (Kasimpasa/záložník)

Zlomené žebro, pohmožděná plíce

kasimpasa_logo85x85Záložník David Pavelka patřil na podzim mezi opory libereckého Slovanu, v zimě však zvolil poměrně riskantní přestup do Turecka. V sestavě prvoligové Kasimpasy se ale ihned zabydlel, teď jej ze hry vyřadilo nepříjemné zranění. V utkání s Antalyasporem (2:1) podstoupil souboj s Veigneauem, z něhož si odnesl zlomené žebro a pohmožděnou plíci. Na operaci ale naštěstí nemusí.

„Byl to nešťastný hlavičkový souboj v plné rychlosti, žebro mi zlomil kolenem. Dost to bolelo, doteď mám problémy s dýcháním,“ uvedl Pavelka v rozhovoru pro deník Blesk. Mimo hru by měl být až šest týdnů, březnový reprezentační sraz zcela určitě vynechá.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Soutěž magazínu Hattrick

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace