eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Zlatý míč HATTRICKU míří symbolicky za Pavlem Nedvědem!

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Evropské poháry, Fanoušci, Homepage, Hráči, Reprezentace, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔20.12.2018

Zlatý míč HATTRICKU míří symbolicky za Pavlem Nedvědem!

UPOUTÁVKA – Kdo je nejlepší fotbalista na světě právě končícího roku? Zatímco v předchozích letech by se výběr téměř výhradně zužoval na pány Messiho a Ronalda, letos byl výběr daleko širší. A jak to dopadlo v tradiční anketě magazínu HATTRICK?

Ta je už tradičně součástí závěrečného čísla tohoto kalendářního roku a Zlatému míči HATTRICKU je věnována celá příloha. Kdo se stal vítězem? Mnohé už napoví titulek shrnujícího úvodníku: Nová doba, staré pořádky.

Ano, i letos obhájil naše magazínové prvenství Cristiano Ronaldo a pomyslná trofej tak míří do Turína, kde ji CR sedmičce může symbolicky předat viceprezident Juventusu Pavel Nedvěd.

Letos jsme v redakci oslovili kolegy z jiných médií, píšící o fotbale, osobnosti českého sportu. Sešlo se nám přes třicet anketních lístků, svůj hlas poslal i reprezentační kouč Jaroslav Šilhavý.

Kromě individuálního pořadí jsme také už tradičně vyhlásili anketu o nejlepší tým a nejlepšího trenéra roku 2018. Kdo tady vyhrál? Nápovědu hledejte podle výsledků mistrovství světa v Rusku.

Kompletní výsledky pak najdete v magazínu HATTRICK, který je nyní na pultech a je připraven vám zpestřit čas na konci roku.

-red-

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace