eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Zkušený lodivod Del Bosque má u španělské reprezentace pokračovat i po Euru

📁 Reprezentace 🕔22.11.2011
Zkušený lodivod Del Bosque má u španělské reprezentace pokračovat i po Euru

Prezident fotbalové federace Ángel María Villar prozradil, že je s koučem už domluvený na prodloužení smlouvy.

„Vicente už má od RFEF slovo, že jeho kontrakt prodloužíme bez ohledů na to, jak dopadne mistrovství Evropy. Mám z toho opravdovou radost. Lidsky a fotbalově je na vysoké úrovni, svými výsledky se zapsal do historie,“ řekl Villar na adresu kouče, který loni dovedl Španělsko k premiérovému titulu mistrů světa.

Del Bosque převzal reprezentační tým od Luise Aragonése po vítězném evropském šampionátu v roce 2008. Tým provedl bez ztráty bodu kvalifikací na následné mistrovství světa i na blížící se mistrovství Evropy, kde se po dvou duelech v kvalifikaci může Španělsko potkat ve skupině i s českým výběrem.

Villar před novináři také hájil daleké cesty národního týmu za přátelskými zápasy. „Španělský tým je dědictvím světového fotbalu, jsme mistři světa a Evropy, takže nás chtějí vidět,“ bránil nedávný přípravný zápas v kostarickém San José, kde Španělé na poslední chvíli zachraňovali remízu 2:2.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace