eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Ze dna na vrchol! 4 poslední sezony Leicesteru City

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔1.5.2016

jamievardy_oslavujegolotocenyzady_fifa_comKdo by v sezoně 2014/2015 tušil, co z Vardyho „vyroste“.

Sen se stává skutečností. Už jen krůčky chybí k tomu, aby se v Premier League udála největší senzace za poslední roky a pro titul dokráčel Leicester. O tomto týmu toho bylo napsáno spoustu, jeho neuvěřitelný příběh je ale nutné připomínat.

V tomto článku se zaměříme na cestu, kterou Leicester za uplynulé sezony urazil. Cesta je to pořádně dlouhá a klikatá, vždyť na samotný vrchol vedla z nižších soutěží.

Sezona 2014/2015 – 14. místo v Premier League

Na to, že Leicester letos vyhraje ligu, by si vsadil málokdo. O to víc po loňské sezoně, kdy na všechny soupeře koukal ze spodních pater a nakonec až díky příchodu Ranieriho vydřel 14. místo s 6bodovým náskokem na sestupové pásmo.

Do Italova angažování na lavičce seděl impulsivní trenér Nigel Pearson, který patrně netušil, jaký potenciál dříme ve Vardym, Mahrezovi a spol. Co se týče těchto opor, Vardy se ve 34 zápasech trefil 5x, Mahrez ve 30 startech 4x.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace