eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Zbabělci, příště zaříznou vás! Reakce klubů na oprávněnou jihlavskou výzvu jsou odporně alibistické

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔7.6.2019

Předseda Komise rozhodčích FAČR Jozef Chovanec.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Nedělal jsem si žádné velké iluze. Předvídal jsem ty reakce uvnitř ligových oddílů ve stylu „Vaše bída – naše radost“ nebo „My to máme teď u Náčelníka docela dobrý, tak ho nebudeme dráždit“. Ale až tak odporně zbabělé alibistické reakce klubů na úterní odvážnou a oprávněnou jihlavskou výzvu byly ještě horší, než jsem čekal. Až na drobné výjimky alibista vedle sraba, srab vedle alibisty. Jak by řekl klasik Cimrman, akorát v poslední řadě je změna, tam sedí dva srabové vedle sebe.

Ať si představitelé klubů nestěžují, až v příští sezoně zaříznou vybraná komanda s píšťalkami s praporky jako podsvinče je samotné. Teď si chrochtají, že se jich to netýká, že to odnesla pobytem ve druhé lize Vysočina Jihlava. Do roka a do dne…

„Jsme na Západě, ne na Východě“

Jihlavští ve své otevřené výzvě požadovali odstoupení formálního předsedy Komise rozhodčích FAČR Jozefa Chovance a místopředsedy, faktického šéfa sudích Martina Wilczeka, rozhodné konání předseda FAČR Martina Malíka (v opačném případě jeho odstoupení) a podporu profesionálních klubů.

„Buďme slyšet, ať se konečně fotbal posune Západ a nezůstává na Východě,“ napsali Jihlavští v prohlášení adresované kubům, jeho majitelům, ale i špičkám FAČR.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace