eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Zavadil: vynucený konec kariéry (?) | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Zavadil: vynucený konec kariéry (?)

📁 Aktuálně, Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔6.4.2016

pavelzavadil_smicemdoleva_fczbrno_czZavadil má zřejmě po kariéře!

VÍME PRVNÍ – Tak tohle bolí ze všeho nejvíc. Kapitán Zbrojovky Brno Pavel Zavadil zřejmě odehrál v Teplicích svůj poslední zápas profesionální kariéry. Zranění kolena po zákroku Ljevakoviče je natolik vážné, že 37 letý veterán bude zřejmě muset pověsit kopačky na hřebík!

Oficiální klubový web Zbrojovky informuje o tom, že zranění z Teplic bude mít pro Zavadila vážnější následky. „Jedná se o vážné poranění kolenního kloubu, Pavel pravděpodobně již v průběhu této sezony do hry nezasáhne,“ potvrdil verdikt jeden z lékařů Zbrojovky – Šimon Ondruš na klubovém webu.

Podle informací webu hattrick.cz je ale situace ještě vážnější. „Pavel má přetržený křížový vaz v koleně, čeká jej ještě jedno vyšetření, ale s největší pravděpodobností bude muset jít na plastiku těchto vazů,“ říká dobře obeznámený zdroj hattricku.cz. Po tomto faulu kopala Zbrojovka penaltu a Řezníček rozhodl o výhře Brna 1:0.

V případě takových zranění je doba léčení stanovena na několik měsíců, což by v případě Pavla Zavadila zřejmě znamenalo ukončení kariéry.

Jako první by si měl nasypat popel na hlavu trenér Teplic Vavruška. Ten bezprostředně po zápase zpochybnil Zavadilovo chování po faulu svého svěřence těmito slovy: „Směšný. Měl jsem ho za férového kluka, ale tohle je na mě moc. Tři vteřiny po zákroku si lehne a zařve a nevím, zda to myslí vážně,“ citovala jej média.

Po lékařské diagnóze je do nebe volající, kdo byl v tomto případě směšný. Zavadil ne, ten zůstává smutný.

-hh-

(zdroj fotek: fczbrno.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace