eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Zápas s Brazílií? Na FAČR zamítli akreditace kritikům z řad novinářů!

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔21.3.2019

Češi příští týden v Edenu vyzvou Brazílii.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Přátelský mezistátní zápas s Brazílií v úterý 26. března od 20.45 hodin v Praze-Edenu. Má to být oslava českého fotbalu, dobré PR, které může přehlušit jiné problémy. Věřme tomu, ale zatím jsou s tím samé potíže. Nejprve nebylo, kde hrát (až se Jaroslav Tvrdík smiloval a nechal v Edenu urychlit rekonstrukci trávníku), pak se objevily dohady kolem vstupenek a předražených zájezdů z Berouna, Neratovic či Mělníka za více než tisícové částky. Poté obří problém s překupníky, kteří lístky skoupili a nabízejí je v různých aukcích za přemrštěné ceny. A nyní i potíž s novinářskými akreditacemi.

Jako na potvoru je nedostali žurnalisté, kteří si občas dovolí některé funkcionáře FAČR za jejich chování a činy kritizovat. Ostrouhali tak i člen Fotbalové akademie, hlasující mj. v anketě Fotbalista roku, nebo jediný český novinář, jenž hlasuje za Česko v prestižní anketě France Football Zlatý míč a v anketě německého respektovaného týdeníku Kicker o nejlepšího hráče Evropy – Stanislav Hrabě.

Hlasuje ve Zlatém míči, Brazílii neuvidí

Vskutku nezvyklé věci se děly kolem přidělování akreditací českým novinářům. Autor těchto řádků, navzdory tomu, že je šéfredaktorem fotbalového magazínu HATTRICK a hlasuje mj. jako člen Fotbalové akademie v anketě Fotbalista roku, ji nedostal, stejně jako šéfeditor webu eFotbal.cz.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace