eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Záchrana? Zbrojovku chce koupit doktor Přeček

📁 Aktuálně, Domácí fotbal 🕔2.2.2012
Záchrana? Zbrojovku chce koupit doktor Přeček

Zdá se, že slavný klub Zbrojovka Brno, který slavil v roce 1978 mistrovský titul a nyní je kvůli svým ekonomickým potížím ve vážném ohrožení,  bude přece jen zachráněn.

„Vedení fotbalového klubu FC Zbrojovka Brno může po středečním jednání potvrdit, že konkrétním zájemcem o koupi klubu je JUDr. Jaroslav Přeček,“ píše se na oficiálních klubových stránkách.
Jednání budou ještě pokračovat, ale na středeční schůzce v Praze dostaly podmínky prodeje a koupě konkrétní obrysy a obě strany se významně přiblížily vzájemné dohodě.

JUDr. Jaroslav Přeček je zakladatelem Nadace fotbalových internacionálů a k brněnskému fotbalu má nostalgický vztah, protože přímo na stadionu v Srbské chytal v 60. letech jako brankář tehdejší Královopolské,“ uvádí se na www.fczbrno.cz.

Jaroslav Přeček patřil v 70. letech minulého století k předním československým fotbalovým funkcionářem, pracoval pro Frýdek-Místek, Baník Ostrava a dokonce i pro pražskou Slavii.

 

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace