eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Z Vízka se stal český Lineker. Sparta vyvolává natěšení i zděšení

📁 Blogy, Domácí fotbal, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔25.7.2017

Ladislav Vízek (vlevo) bez obalu říká, co si myslí.

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Nedávno jsem tu psal o tom, že Tomáš Rosický, toho času opět na marodce (snad to ale není vážné), by se díky svým otevřeným a trefným komentářům mohl stát českým Garym Linekerem. Pro ty později narozené, to je bývalý skvělý anglický internacionál a kanonýr, dnes výtečný sportovní komentátor a glosátor, který za své komentáře pro britskou BBC dostává velmi slušný honorář. Byť mu u konkurence podle jeho slov nabízejí ještě lukrativnější plat.

Jenže tuzemský fotbal už svého českého Linekera má. I když spíše píšícího než mluvícího. Je jím internacionál a bývalý útočník Dukly, olympijský vítěz z Moskvy 1980 a majitel bronzu z ME 1980 v Itálii – Ladislav Vízek.

Nejen já si myslím, že jeho úterní rubrika s názvem „Přesné trefy Ladislava Vízka“ je momentálně jednou z nejlepších věcí, které si lze v deníku Sport přečíst. A to opakovaně. Vízek totiž jasně a bez obalu říká to, co si řada z nás, fotbalových komentátorů, možná myslí, ale z nejrůznějších důvodů se to obává – nebo nechce – napsat.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: LFA)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Kronika MS a plakátový speciál PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace