eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Wilshere nechce Januzaje do anglické reprezentace. Měli by za ni hrát jen „Angličani“

📁 Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔9.10.2013

Záložník Anglie a Arsenalu Jack Wilshere zpochybnil snahu anglické fotbalové asociace FA o získání rodilého Belgičana Adnana Januzaje do svých řad. Podle něj by za Anglii měli hrát jen „Angličani“.

Januzaj už odmítl Belgii i proto FA napadlo, že by ho „angažovala“. Osmnáctiletý fotbalista by mohl hrát ještě za Turecko a Srbsko, podle pravidel FIFA však i za Anglii, v případě, že v Premier League vydrží až do roku 2018.

„Jedině Angličani by měli hrát za Anglii. I když bydlíte v Anglii pět let, neznamená to, že jste Angličan. Já, když se odstěhuju do Španělska a budu tam pět let, určitě to neznamená, že bych měl hrát za Španělsko,“ uvedl Wilshere svůj názor, který se nemusí každému líbit.

„Co se týká zahraničních hráčů v Premier League a anglických talentů, tak si myslím, že se není čeho obávat. V této sezóně jsme viděli například Ravela Morrisona, to je velký talent. A není to jen on, jsou tady další angličtí hráči. V Arsenalu se ale učím i od cizinců a to je skvělé,“ dodal Wilshere.

-Jan Dvořák-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace