eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vyřadí český sudí zářezem Rumunů z Eura Čechy?!

📁 Aktuálně, Blogy, EURO 2016, Fanoušci, Homepage, Pavel Procházka, Reprezentace, Topstory 🕔21.6.2016

rumunskovsalbanie_cestisudieuro16_facebook_com_uefaeuroVyřadí český sudí zářezem Rumunů z Eura Čechy?!

KOMENTÁŘ – Sice se píše o tom, že rozhodčí na probíhajícím EURO 2016 moc chyb nedělají, ale není to tak úplně pravda. Třeba hned v úvodním duelu s Rumuny (2:1) dali domácí Francouzi první gól šampionátu po faulu na brankáře. A v nedělním střetnutí se Švýcary (0:0) se proti Francii měly kopat hned dvě penalty, roztržené švýcarské dresy budiž důkazem. Ovšem největšího zářezu se v pondělí v zápase Rumunsko – Albánie (0:1) dopustili čeští sudí v čele s Pavlem Královcem a jeho novým, náhradním asistentem Tomášem Mokruschem. Mokrusch totiž za stavu 0:1 nesmyslně zastavil neexistujícím ofsajdem vyrovnávající gól Rumunů, stačilo jen zasunout balon do prázdné branky. Jenže tenhle kousek nemusí uškodit jen Rumunům a českým sudím, ale i Vrbovu týmu! Za jistých okolností jej totiž může vyřadit z EURO 2016 a poslat jej předčasně domů.

Není to tak nereálné, stačí, když budou Češi s Turky remizovat 1:1, Švédové nevyhrají nad Belgií a Irové neporazí Itálii (v to, že ve skupině F vyhraje Maďarsko nad Portugalskem, což by také pomáhalo dvoubodové postupové variantě, moc nevěřím).

Pak Vrba a spol. pojedou domů i proto, že asistent Mokrusch s požehnáním Královce neuznal výše zmíněný zcela regulérní „skorogól“ Rumunů v zápase s Albánií 0:1. Kdyby to totiž skončilo 1:1 a poté vyšly i uvedené výsledky Švédů a Irů ve skupině E, postoupilo by Česko do osmifinále i se dvěma body (Rumunsko by mělo také dva body a stejné skóre 3:4, ale nejspíš mnohem víc žlutých karet).

Mokrusch aby se teď modlil, aby to takhle nevyšlo. Jinak ho předseda Pelta a fotbalový národ prohlásí za zrádce.

Je zarážející, že tento chybující, „kupodivu“ plzeňský, sudí se dostal na EURO 2016 bez jakékoli větší mezinárodní zkušenosti. Jako náhradník. A to jen proto, že jeho zkušenější, původně nominovaný, kolega Martin Wilczek neprošel fyzickými testy UEFA…

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/uefaeuro)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace