eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vyhrajte nápoj, který pije i Messi, Bolt či česká mládežnická reprezentace

📁 Aktuálně, Homepage, Soutěže, Topstory 🕔10.10.2017

SOUTĚŽ – Zlepšení výkonnosti, zabránění dehydratace, schopnost delšího výkonu a udržení vyšší rychlosti a síly ve fyzicky náročných závodech a fotbalových utkáních. Právě proto isotonický nápoj Gatorade pijí během každodenního tréninku nejen světové hvězdy jako Usain Bolt či Lionel Messi, ale také čeští sportovci včetně talentovaných fotbalistů z reprezentace U19, kteří před pár měsíci oslavili postup na mistrovství Evropy.

Nápoje Gatorade, které můžete koupit například zde, mají více než 50 let dlouhou tradici a jsou výsledkem největšího vědeckého výzkumu v oblasti hydratace organismu. Při pocení sportovci neztrácí jen vodu, ale i důležité elektrolyty, jako je sodík a draslík, které pomáhají regulovat rovnováhu tekutin v těle. Stejně tak hořčík, jehož nedostatek může být příčinou svalových křečí. Sportovní nápoje Gatorade dokáží tyto elektrolyty a další výživové látky velmi rychle nahradit, a proto hydratují organismus lépe než například obyčejná voda.

Gatorade, jehož si jde pořídit na těchto oficiálních stránkách, není určen jen pro vrcholové sportovce nebo výjimečné sportovní události. Naopak jeho výhody denně využívají všichni fyzicky aktivní lidé. U sportu a jakékoliv aktivity, kde se člověk pořádně zapotí, má vždy své místo i isotonický nápoj.

Zapojte se do soutěže! Hraje se o 4 kusy Gatorade Powder a soutěž trvá až do úterý 17. října!

-red-

(zdroj fotky: profimedia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace