eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vyhrajte kopačky PUMA evoSPEED SL! | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Vyhrajte kopačky PUMA evoSPEED SL!

📁 Soutěže, TOP Články, Topstory 🕔20.7.2015

PUMA evoSPEED SL na bílém pozadí

 

Agüero: Jsem ohromen lehkostí kopaček PUMA evoSPEED SL

 

Sergio Agüero je jedním z hráčů, kteří na hřišti obouvají nové super lehké kopačky PUMA evoSPEED SL. Kopačky, které jsou navržené tak, aby fotbalistům poskytly herní výhodu v podobě ještě větší rychlosti a hbitosti, si Agüero pochvaluje. Sám řekl, že je naprosto ohromen jejich lehkostí. Když mu domů před pár týdny doručili krabici s kopačkami, myslel si dokonce, že došlo k omylu a krabice je prázdná. Kopačky totiž váží pouhých 103 gramů! Agüero dodal: „Tahle kopačka je velkým krokem vpřed a PUMA odvedla skvělou práci.“

evoSPEED SL_Components

Radikální redukce váhy bylo dosaženo použitím super lehkého, téměř průsvitného svrchního materiálu. K celkové lehkosti kopačky evoSPEED SL přispívá také konstrukce PUMA SPEEDFRAME, která zároveň zachovává potřebnou stabilitu. Důležitou podporu poskytuje minimalistická patní část, díky níž noha pohodlně přilne k botě. Trakční hřeby podporují hráče při zrychlení a umožňují jim snazší pohyb po trávníku. V kombinaci s pěti kuželovými hřeby umístěnými v přední a uprostřed zadní části kopačky došlo k výraznému vylepšení podpory při změnách směru a při rychlých zatáčkách. Podrážka je vyztužena vyvýšeným hřbetem PUMA SPEEDTRACK, který nejen Agüerovi usnadňuje manévrování s míčem.

Agüero dokonce v super lehkých kopačkách odehrál čtvrtfinálový i finálový zápas Mistrovství Jižní Ameriky ve fotbale. Kromě Agüera v kopačkách PUMA evoSPEED SL hrají i další z nejlepších fotbalistů na světě včetně Marca Reuse. Tomu přijdou nové kopačky tak lehké, že je na nohou skoro ani necítí, přitom ale ví, že se ně může spolehnout. PUMA také představila nové video PUMA evoSPEED SL The Lightest Design, na které se můžete podívat zde: https://youtu.be/G8KChVB53mA.

PUMA evoSPEED SL_Sergio Agüero

Z českých hráčů obuje dosud nejlehčí kopačky od značky PUMA např. Václav Kadlec, který kopačky sám několik měsíců testoval. V Čechách jsou PUMA evoSPEED SL k dostání v obchodě PUMA Concept Store v pražském Palladiu, na www.puma.com, v obchodech Top4Football, na www.top4sport.cz a ve vybraných prodejnách Intersport i na eshopu www.intersport.cz.

Jak soutěžit?

  • Stačí pouze vyplnit soutěžní formulář a odeslat!
  • Účastí v soutěži souhlasíte s pravidly uvedenými zde: Pravidla soutěže.
  • Platí pouze jeden hlas z jednoho emailu!

Soutěž byla ukončena. Výherce: Eliška Jeníčková.

 

 

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace