eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vydrží trenér Bosz v Dortmundu déle než Heynckes v Bayernu?

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Evropské poháry, Fanoušci, Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔27.11.2017

Jak dlouho Bosz vydrží na lavičce BVB?

BUNDESGÓLY JANA HRABÁLKADerby století a další superlativy létají internetovým i mediálním éterem po zápase Dortmund – Schalke 04, v němž domácí vedli po 25 minutách už 4:0, ale od šedesáté minuty do konce hosté vyrovnali. Revírní derby dvou odvěkých a nesmiřitelných soupeřů tak skončilo remízou. Dohrávalo se však ještě hodně dlouho. A stejně dramaticky, jako na hřišti.

Začalo to už o poločase na sociálních sítích. „Máte docela výstižný název,“ smáli se fans Borussie protivníkovi ve zjevné narážce na číslovky „04“ v názvu klubu z Gelsenkirchenu. „Nějak vám upadla žihadla,“ opětovali modří na adresu „vos“ z Dortmundu po závěrečném hvizdu.

Už dlouho před hektickým zápasem měla Borussia naplánovanou na neděli 26. listopadu valnou hromadu klubu. Sešlo se na ní 1176 členů s hlasovacím právem, byť hromada nebyla tentokráte volební. Předseda představenstva BVB Hans-Joachim Watzke sklidil při svém projevu několikrát potlesk, třeba když mluvil o tom, že klub už nemá žádné dluhy.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: bundesliga.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace