eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vydra se ve Watfordu neprosadil, Ighalo patří mezi nejlepší střelce PL! V čem jsou jiní?

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔19.11.2015

Watford v Swansea City - Premier LeagueIghalo šanci dostal, Vydra na ni čekal marně…

watfordfc_logo85x85Watford do nové sezony neměl zrovna nejlepší vyhlídky. V týmu pochopitelně panovala euforie po skvělém postupu do Premier League, letos jej ale měl čekat pouhý boj o holé přežití. Jenže letní prognózy se nenaplňují!

Zatím si vede nejlépe ze všech tří nováčků, s šestnácti body mu v tabulce momentálně patří poklidné jedenácté místo. A svou zásluhu na tom má i šestadvacetiletý nigerijský kanonýr Odion Ighalo! Zatímco on šanci dostal, český forvard Matěj Vydra na ni jen marné čekal…

Z hrdiny Vydry nechtěný muž

Pod postup Watfordu mezi anglickou smetánku se výraznou měrou podepsal také reprezentační útočník Matěj Vydra, v loňské sezoně zamířil přesně do černého v šestnácti případech. V létě mu slibovali slávu, peníze, zkrátka vše!

Vydra se natrvalo usadil ve Watfordu, dostal rovnou pětiletou smlouvu. Byl to právě on (společně s Ighalem), na kom měl Watford v Premier League stát a kolem kterého se měl budovat konkurenceschopný tým. Posily přišly, což o to, Matěje ale nový španělský kouč Sanchez odstavil na druhou kolej. Bez důvodu. Vydrovi nedal ani tu nejmenší šanci, pokud tedy nepočítáme pár minut v Ligovém poháru.

„Trenér mi vůbec nedal čuchnout, odsunul mě v podstatě na tribunu,“ nechal se slyšet třiadvacetiletý český forvard. Naštěstí ale včas prchnul. Vybral si ho druholigový Reading, který má ty nejvyšší ambice! Zažije Matěj další postup do PL?

O jednom z nejlepších střelců Premier League Odionu Ighalovi na další straně!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace