eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Výborná fotbalistka, ale také youtuberka! Bára Votíková v novém HATTRICKU

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Hráči, Rozhovory, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔18.10.2017

UPOUTÁVKA – Hattrick i eFotbal.cz vsadí boty všech svých redaktorů i externistů, že žádná česká fotbalistka nemá více fanoušků, než právě brankářská jednička mistrovské Slavie Bára Votíková. Jednadvacetiletá česká reprezentantka však má oproti kolegyním ve zbrani výraznou výhodu v tom, že je vidět na dvou různých frontách – jak na ligových trávnících mezi třemi tyčemi slavného „S“, tak na největším internetovém serveru pro sdílení videosouborů YouTube, o kterém také bude následující povídání.

Posunula ses za poslední tři roky více jako hráčka, nebo jako mediální tvář, pokud jde o artikulaci, osobní projev atd.?

Asi jsem se posunula víc v médiích, z čehož trenéři nebudou úplně nadšeni, když se na hřišti mořím skoro každý den. Ale na začátku jsou vždy vidět největší pokroky a když to tak vezmeme, vlastně až před rokem jsem začala brát youtube celkem vážně a chtěla jsem se zlepšovat. Proto bývám ráda sama doma. Hlavně před zrcadlem, kde můžu trénovat svůj projev. Třeba jak co nejlépe napodobit kočku a tak.

To, že se vyhýbáš fotbalové satiře, je záměr?

Mám pár nápadů na vtipná videa na fotbalové téma. Ale nějak se nemůžu pořád domluvit s lidmi. Něco ovšem určitě přijde a bude to velký. Chtěla bych to pojmout i jako propagaci ženského fotbalu. Fotbalovým videím se teda nevyhýbám nijak záměrně. Naopak bych chtěla dělat víc vizuálu z tohoto světa, jen to potřebuju mít promyšlené dopředu a já se teď spíš soustředím na skeče a komedii. To je asi ten důvod.

Vidíš v kabině Slavie, případně v lize či reprezentaci někoho, kdo by měl podobný komediální talent, nápady a potenciál?

Spousta holek z kabiny je strašně trhlá. Strašně moc! Když jsem hrála ještě za Plzeň, měla jsem tam blízké kamarádky, se kterými jsme dávaly do kupy nápady a chtěly společně tvořit, ale nikdy k tomu nedošlo. Škoda. A teď s holkama z týmu moc videa a nápady neřeším, i když vím, že by jejich nápady byly legendární, protože spousta holek z kabiny jsou bavičky. Jen asi nepřemýšlí nad komedií ve stylu, ze by to potřebovaly hned cpát do videa!

Zabere více času tréninková jednotka, nebo natáčení a střih?

Rozhodně víc času zabere práce s videem. Trénink mi vezme tak 2 hodiny denně. Ale nepočítám dopravu na hřiště. Máme 4 až 6 tréninků týdně. V průměru mi tedy zabere fotbal 7,5 hodiny týdně (nepočítám ale zápasy). Videa se snažím vydávat jednou týdně, jak kdy, ale většinou nad videem strávím třeba kolem 15 hodin týdně. Vymyslet to, natočit, střih a pak zveřejňování. To je snad poprvé, co jsem si to takhle spočítala, asi si udělám deník time managementu a možná konečně trochu lépe uspořádám svůj čas. Díky za tuhle otázku.

KOMPLETNÍ VELKÝ ROZHOVOR S BÁROU VOTÍKOVOU O PROLÍNÁNÍ DVOU RŮZNÝCH SVĚTŮ NAJDETE V ŘÍJNOVÉM VYDÁNÍ MAGAZÍNU HATTRICK, KTERÝ UŽ JE NA TRHU VÍCE NEŽ DESET DNÍ.

-red-

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace