eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VÝBĚR: TOP 5 nejžádanějších hvězd z portugalské ligy

📁 Hráči 🕔31.5.2014

portugalsko_hvezdy_vyber

Portugalská liga se sice svou atraktivitou nemůže rovnat s anglickou Premier League nebo německou bundesligou, ovšem i přesto v ní najdeme řadu skvělých hráčů. Jméno si na kraji Pyrenejského poloostrova udělaly také hvězdy jako Rademel Falcao, Ángel di María nebo David Luiz.

O kvalitě portugalských klubů také svědčí také fakt, že se dokáží prosadit na evropské scéně. To platí zejména o Benfice, která v posledních dvou ročnících Evropské ligy prošla až do finále. A také Porto si vydobylo značný respekt.


DOPORUČUJEME: TOP 6 nejlépe placených mladíků. Kdo bere skoro 7 milionů týdně?


A právě na soupisce Benfiky najdeme velmi zajímavé hráče, které by měli v týmu rádi i trenéři z bohatších a větších celků. Nadějné mladíky s pořádnou dávkou talentu ale najdeme i v Portu nebo v druhém lisabonském klubu Sportingu.

Portál FOTBAL.HATTRICK.CZ vybral pětici hvězd z portugalské ligy, o které bude v letním přestupovém období největší zájem.

portugalska_kliga_lezate

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace