eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VÝBĚR: 5 klubů, které zůstávají za očekáváním. Kdo se letos překvapivě trápí?

📁 Topstory, Zahraniční fotbal 🕔28.3.2014

fotbal_gol_hriste_ilustrace_nahledovka

Každým rokem patří mezi žhavé aspiranty na titul, nebo mezi týmy mířící na pozice zaručující účast v evropských pohárech. Řeč o je klubech, které jsme byli každým rokem zvyklí vídat v nejvyšších patrech tabulky.

V letošní sezoně je tomu ale jinak. Řada klubů na evropské scéně už prožila vydařenější a úspěšnější období. Portál HATTRICK.CZ sestavil výběr šesti týmů, které zůstávají za očekáváním.

porto_fcporto.pt

FC PORTO

portoKdyž za posledních deset sezon hned osmkrát vybojujute titul, pak je pro vás třetí místo v průběžné tabulce logicky zklamáním. Přesně v takové situaci se ocitlo Porto. Druhý nejúspěšnější portugalský celek v historii musí v probíhající sezoně na obhajobu titulu zapomenout.

Na vedoucí Benfiku totiž ztrácí šest kol před koncem soutěže 12 bodů. Tohle manko není nemožné smazat, ovšem celek z Lisabonu má formu jako hrom, letos prohrál pouze jednou.

Porto proto bude své síly soutředit na boj o druhou příčku se Sportingem, z ní se totiž jde přímo do základní skupiny Ligy mistrů.

(zdroj foto: fcport.pt)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace