eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vsaďte si s bonusem na Synot ligu! Navíc dostanete poukázku do Alzy!

📁 Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Ostatní 🕔23.7.2015
Vsaďte si s bonusem na Synot ligu! Navíc dostanete poukázku do Alzy!

hrosovsky_horava_plzen_fcviktoria.czViktoria Plzeň bude mít znovu ty nejvyšší ambice.

Je tu start české nejvyšší fotbalové soutěže, která by mohla být pro fanoušky hodně atraktivní. Sparta i Plzeň mají ty nejvyšší ambice a ani Jablonec již nechce být tím třetím vzadu. Zapomenout nemůžeme ani na Mladou Boleslav s Milanem Barošem… Zkrátka očekávání fanoušků jsou velká a věřme, že se naplní!

Kurzovou nabídku na úvodní kolo Synot ligy si pochopitelně nachystala i sázková kancelář winmasters a s ní i zajímavou nabídku pro nové sázející.

Každý nový hráč, který si na winmasters zaregistruje sázkový účet a vloží si na něj alespoň 500 Kč, získá bonus ve výši 500 Kč a kromě toho ještě dárkový poukaz do Alzy ve stejné hodnotě, tedy 500 Kč!

Za vložených 500 Kč tedy rázem získáte 1500 korun – tisíc budete mít na svém sázkovém účtu a poukaz na 500 Kč můžete uplatnit při libovolném nákupu v Alze. Nebo to můžete vzít úplně obráceně… Pokud si chcete něco nakoupit v Alze, tak za 500 Kč vložených na winmasters získáte poukaz ve stejné hodnotě a ještě navíc si můžete za tisíc korun vsadit!

barosmilan_hra fkmb.czMilan Baroš by měl být hlavním tahákem Mladé Boleslavi.

Jak získat 100% bonus a voucher do Alzy?

1) Zaregistrujte si sázkový účet na winmasters zde.

2) Vložte si na vytvořený účet 500 Kč. Můžete to provést například platební kartou, mobilním telefonem přes sms (platí pro t-mobile a O2) nebo předplacenou kartou Paysafecard, kterou zakoupíte například v prodejnách Žabka.

3) Ihned po provedení vkladu obdržíte bonus 500 Kč na svůj účet.

4) Zašlete email na cze@winmasters.com a uveďte předmět „Alza“ a své uživatelské jméno na winmasters, následně Vám bude zaslán dárkový poukaz do Alzy, jehož platnost je 180 dní.

-red-

(zdroj fotek: fcviktoria.cz, fkmb.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace