eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vrba uvažuje o svém reprekonci? Škoda. Pokud ale chce, ať jde

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Reprezentace, Topstory 🕔8.12.2015

pavel_vrba_repre_facebook.com_narodakBlíží se Vrbův konec v reprezentaci?

KOMENTÁŘ – Už jsme psali o tom, že deník Sport v minulých dnech začal rázně spekulovat o tom, že by se trenér českého národního týmu Pavel Vrba mohl s reprezentací předčasně rozloučit například už po mistrovství Evropy 2016 ve Francii (a odejít nejspíš do Ruska), což by znamenalo, že by předseda Fotbalové asociace České republiky (FAČR) Miroslav Pelta musel v létě příštího roku hledat nového šéfa lavičky.

Byla by to sice škoda, Vrba je výborný trenér, ovšem jak s oblibou volají fotbaloví fanoušci: „No a co!?“ Pokud chce opravdu jít, tak ať jde. Umělé prodlužování vyčpělého vztahu v životě nikdy nepřináší nic dobrého. Svět by se nezbořil, jak říká svérázný manažer (dnes majitel třetiligového Převýšova) Jiří Ryba: „Trenérů vám nadělám kbelík.“ A dodává: „Najděte mi ale funkcionáře, který na ně sežene peníze.“

Zopakujme si, že deník Sport uvedl, že explzeňský kouč má v nynější čtyřleté smlouvě s FAČR klauzuli, jež mu umožňuje, že by mohl být v případě zájmu klubu dohodu rozvázat předčasně. Zájemce o jeho služby by musel vyplatit částku pohybující se okolo 400 tisíc eur, což je v přepočtu něco málo přes 10 milionů korun.

Deník Sport napsal, že již Vrba oslovil blízké spolupracovníky, aby zjistili, jestli by o něj byl na klubovém poli zájem. Nejprve byla zmíněná ruská liga a tamní celek Křídla sovětů Samara, druhý den dokonce slavnější Zenit Petrohrad s brazilskou hvězdou Hulkem. Tedy klub, v němž začátkem 21. století úspěšně působil nynější trenér druhoholigové Vlašimi Vlastimil Petržela s asistentem Vladimírem Borovičkou.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/narodak)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace