eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vrba a Trpišovský se na penalty nedívají. Ježek při rozstřelu ve finále ME 1976 nešaškoval

📁 Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔14.2.2019

Trenér Slavie Jindřich Trpišovský.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Někomu, včetně některých novinářských kolegů, to asi připadá jako neškodná libůstka či zajímavost. Věc, z níž není třeba dělat vědu.

Nevím, mně skutečnost, že se trenéři nejlepších českých týmů, plzeňský Pavel Vrba a nyní i slávistický Jindřich Trpišovský, nedívají na penalty zahrávané svými svěřenci a odvracejí při tom tvář či se obracejí zády (ať už z pověrčivosti, nervozity, obavy či čeho vlastně), připadá velmi neprofesionální. Jak směrem k majitelům klubu, tak směrem ke svým hráčům i k fanouškům.

Pavel Vrba tak činí už léta, nyní se k němu přidal i Jindřich Trpišovský.

Trpišovský: Dělám to z pověrčivosti

Já se na penalty nedívám, protože když jsem se koukal, tak jsme nedali čtyři z pěti. Když jsem se nedíval, tak jsme všechny proměnili. To je důvod, proč se nyní na naše penalty nedívám. Jsem hodně pověrčivý, tak abych to nezakřikl. 

V sobotu v utkání s Teplicemi jsem na to trochu zapomněl. Když jsem viděl Tomáše Součka, jak tam stojí, tak jsem rychle spěchal na své oblíbené místo, kde, když jsem předtím byl, tak jsme penalty vždy proměnili.

V sobotu jsem to stihl na poslední chvíli. V reálu jsem Součkovu penaltu neviděl, o to příjemnější je to pak vidět z opakovaného záběru,“ sdělil Jindřich Trpišovský klubovému webu slavia.cz po sobotním ligovém duelu s FK Teplice (2:0).

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace