eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vízek už Spartu odepsal, strahovský Řepka řekl, že Berbr škodí image FAČR

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔2.8.2017

Vízek už Spartu odepsal, Řepka řekl, že Berbr škodí image FAČR.

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Publicistický pořad ČT 24 „Devadesátka“ byl v pondělí večer věnován startu nové fotbalové sezony. A byla to konečně pořádná kvalitní diskuze o situaci v českém fotbale na prahu nového ligového ročníku. I díky dokonale připravenému moderátorovi Jiřímu Václavkovi, který strčil do kapsy řadu svých „sporťáckých“ kolegů z ČT Sport. Takhle se vede diskuze, takové pořady už měly být dávno na veřejnoprávním sportovním kanálu. Kdo neviděl, může se podívat na záznam.

V diskuzi dlouhé 75 minut postupně vystoupili: internacionál Ladislav Vízek, komentátor Aktuálně.cz Luděk Mádl, generální sekretář Fotbalové asociace České republiky (FAČR) Rudolf Řepka, místopředseda komise rozhodčích Petr Mlsna a prostřednictvím telemostu z Brna šéf Ligové fotbalové asociace (LFA) Dušan Svoboda.

V diskuzi jednoznačně svými jasnými názory dominoval Luděk Mádl. Ten bez vytáček pojmenoval situaci v českém fotbale, který v podstatě samozvaně řídí kontroverzní místopředseda FAČR Roman Berbr.

Ladislav Vízek byl tradičně „svůj“, i on, přestože jej s Berbrem a Damkovou čeká soud kvůli jeho tvrzení pro deník Sport, konstatoval, že kdyby se český fotbal tohoto jednoho člověka zbavil, posunul by se rázem mnohem dál.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: archiv)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace