eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VÍME PRVNÍ: Duška v čele STES vystřídá Koželuh. A přežije Golda?

📁 Domácí fotbal, TOP Články, Topstory 🕔2.1.2013
VÍME PRVNÍ: Duška v čele STES vystřídá Koželuh. A přežije Golda?

Podle informací HATTRICK.CZ odchází z funkce šéfa STES, marketingové společnosti Fotbalové asociace ČR (FAČR), David Dušek, který své místo získal za éry Ivana Haška. Nahradit by jej měl Luboš Koželuh, jenž v minulých letech působil mj. v ředitelských funkcích v hokejové Spartě a Plzni.

Zcela jistá není podle dobře informovaných kruhů ani budoucnost předsedy disciplinární komise FAČR Jiřího Goldy. Ve výkonném výboru FAČR existují údajně členové, kteří by rádi vyvolali hlasování o Goldově odvolání. Není asi tajemstvím, že by to mj. uvítalo vedení pražské Sparty. To ve vedení FAČR zastupuje  III. místopředseda pro ligu a šéf Ligové fotbalové asociace (LFA) Dušan Svoboda.

Jiří Golda se podle posledních informací už měl seznámit s informacemi, které sparťanský majitel Daniel Křetínský předal již 18. září předsedovi FAČR Miroslavu Peltovi. Podle deníku Právo je však zatím nehodlá komentovat. Disciplinární komise by se k dalšímu zasedání ke známé úplatkářské aféře „Křetínského tašky a sudího Adámka“ měla sejít už za týden, tj. ve čtvrtek 10. ledna.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace