eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Videozoufalec Královec zase v akci, zmatený Faltýnek, Sparta prý pracuje s fandy nejlíp a „No, Řího, no cry!“

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔28.5.2019

Videozoufalec Královec zase v akci. (ilustrační foto)

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – To byl zas víkend! Ne, nechci psát o věcech, co všichni viděli, ať už šlo o slávistické oslavy titulu nebo o bohemkářské oslavy záchrany pět minut po dvanácté, tedy po devadesáté. Spíš si všimnu záležitostí, které nevzbudily takovou pozornost, přestože podle mého názoru měly. Naštěstí je alespoň na sociálních sítích zaznamenali i někteří pozorní kolegové.

Kozel videozahradníkem

Jak si všiml také bývalý šéfredaktor deníku Sport, dnes Světa motorů, Zbyšek Pechr, komise rozhodčích FAČR asi opravdu nemá žádné limity. Poté, co v semifinále Českého poháru/MOL Cupu Slavia – Sparta (3:0) sudí Pavel Královec chybně v roli VAR změnil Martinu Frýdkovi červenou kartu na žlutou, byl v neděli při ligovém derby Slavia – Sparta (2:1) u videa zase. To je schválnost, nebo úplná pitomost? Kozel videozahradníkem.

Můžeme vést plamenné diskuze o tom, jestli systém VAR a ligová nadstavbová část ve specifickém českém fotbalovém prostředí pomáhají, či spíše škodí, ovšem na tom, že tuhle komisi rozhodčích je třeba v létě zcela rozprášit, bychom se měli shodnout. Předseda Jozef Chovanec se po jarním infarktu zcela odmlčel. Možná dospěl k názoru, že ani ty velice slušné peníze nestojí za to kazit si takhle pracně a zaslouženě vybudovaný respekt během své bohaté hráčské a trenérské kariéry. Ovšem odejít by měli všichni.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: archiv Hattricku)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace