eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VIDEO: To se nestává moc často! Geniální obstřel aneb Skotka přelstila obranu Brazilek

📁 HattrickTV, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔16.12.2013

lauderhayley_hra uefa.com

Jeden z nejlepších ženských týmů na světě hráčky Brazílie se utkaly v nedělním přátelském mezistátním utkání s reprezentací Skotska a na národním stadionu v hlavním městě Brasílii byli diváci svědky hladkého vítězství svých favoritek v poměru 3:1.

Brazilky vedly už ve 49. minutě 3:0, když se jednom prosadila hvězdná Marta a další dva zásahy přidala Debinha, a probíhající zápas držely jasně ve svých rukou, ale začínající 30. minuta druhého poločasu jasně ukázala, že ani reprezentantky Brazílie nejsou neomylné a i ony jsou pouze lidi.

Evansová sice po výborné přihrávce za obranu ještě proti brazilské brankářce neuspěla, ovšem odražený míč pro sebe získala Hayley Lauderová, chytře si přehodila balón z levé nohy na pravou a pak překvapila svým kopem všechny domácí hráčky na trávníku.

Křídelnice švédského klubu Mallbackens IF nijak neuspěchala zakončení a nenapálila zbrkle míč do první bránící protihráčky, ale vymyslela nádherný obstřel z hranice pokutového území, který skončil přesně v levém horním rohu brazilské branky.

Domácí reprezentantky se za chytrým zakončením jenom podívaly a překvapená brankářka zůstala jenom nechápavě stát a ani se nepohnula. S brazilským ženským národním týmem však obdržená branka nakonec příliš nezacloumala a další zásahy z kopaček Skotek už nepřipustil.

-Michal Hrabal-

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace