eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VIDEO: To jsou paničky! Fotbalistky nafotily kalendář a moc jim to slušelo

📁 Domácí fotbal, HattrickTV, Topstory 🕔10.1.2014

zenskyfotbal_fotbalistky zfotbal.cz

České fotbalové reprezentantky v plné své kráse ukázaly, že by mohly úplně v pohodě vynikat i v jiném odvětví než ve sportu, a to v modelingu. Právě do této role se naše nejlepší fotbalistky na malou chvíli převtělily, aby nafotily nový kalendář pro rok 2014.

Nejlepší česká hráčka pro rok 2013 Lucie Martínková ze švédského Örebro i její spoluhráčky z týmu vedeného trenérem Petrem Čermákem ukázaly svou druhou tvář a potvrdily, že i bez dresu dokážou přinášet lidem radost a potěšení.

ČTĚTE TAKÉ: Čech a Rosický nejsou pro Vrbu nepostradatelní! Kdo se z GL může dostat do repre?

Členky ženského národního týmu ochotně zapózovaly fotografům a nutno podotknout, že jim to v exkluzivních šatech před objektivem opravdu moc slušelo. Navíc to všechno dělaly pro dobrou věc. Výtěžek z prodeje vzniklého měsíčního kalendáře totiž půjde na pomoc malé Michaely.  Cena jednoho kalendáře činí 250 Kč.

Teprve tříleté Míše Hlušičkové diagnostikovali ve velmi brzkém věku centrální hypotonický syndrom. U této na pohled zdravé holčičky se totiž zastavil v jejích třech měsících kompletní vývoj a od té doby čeká na pomoc druhých.

Komise fotbalu žen se proto ráda stala patronem Michaely pro rok 2014. ,Získané finance půjdou na rehabilitaci. 14 dní v Piešťanech stojí přibližně 60 000 Kč a rádi bychom tam Michalku vyslali na jaře i na podzim,“ uvedl na webových stránkách ženského fotbalu sekretář KFŽ Zdeněk Mužík.

-Michal Hrabal-

(zdroj fotky: zfotbal.cz)

ČTĚTE TAKÉ: Vzor „Hadamczik“: Nominoval by Bílek na MS 2014 Horvátha, Blažka a svého synovce?

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace