eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vicemistr světa Kúdela z Boleslavi do Slavie? Minář má být ředitelem v Olomouci

📁 Domácí fotbal, Gambrinus liga, Topstory 🕔28.1.2014

kudelaondrej_staborskym isifavlp

V zatím poměrně mrtvém přestupovém zimním období spolu s Bohemians 1905 posiluje pražská Slavia. Do Edenu v zimě přišel na hostování z CSKA Moskva kanonýr Tomáš Necid, z Jablonce se vrátili Karel Piták a Jan Vošahlík.

Podle informací HATTRICK.CZ usilují červenobílí ještě o jednu zkušenou posilu – středopolaře, vicemistra světa z kanadského MS 2007 hráčů do 20 let Ondřeje Kúdelu z FK Mladá Boleslav. Šestadvacetiletý fotbalista (26. 3. 1987, 183 cm, 78 kg), který odehrál v lize kolem 150 zápasů, působil dříve mj. i ve Slovácku, v Kladně a ve Spartě (2007, 2008).

Jeden velký přesun se možná chystá i na funkcionářském poli. Hanácké zmatky kolem neošetřených smluv útočníka Sigmy Olomouc Martina Doležala, který nakonec už nyní přestoupil do Baumit Jablonec, mají totiž vést v olomouckém klubu k ráznému řešení a posílení funkcionářského týmu. Ředitelskou funkci by měl v Sigmě od 1. února převzít dosavadní sportovní ředitel FK Mladá Boleslav Ladislav Minář. Ten ještě na podzim vedl Boleslavské coby hlavní trenér, po zimním příchodu Karla Jarolíma se však stáhl na ředitelskou pozici.

„Karel Jarolím je ostatně známý tím, že si dělá všechno nejraději sám. A mít v ředitelské funkci v zádech bývalého trenéra také není ideální pozice, Minářův odchod do Olomouce vyřeší několik věcí najednou,“ řekl HATTRICKU.CZ informovaný zdroj.

-pch-

(zdroj fotky: isifa.com/VLP)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace