eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Velký speciál ke startu Synot ligy i největší letní fotbalová hvězda! To vše v novém HATTRICKU

📁 Časopis, Časopis - archiv, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔30.7.2014

Titul_srpen

– MAXIPLAKÁTY – úřadující český mistr SPARTA PRAHA a kompletní LOS PODZIMNÍ ČÁSTI SYNOT LIGY 2014/15. Od 1. do 16. kola.

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: ZVLÁŠTNÍ CESTA VÍTĚZSLAVA LAVIČKY ZA POZNÁNÍM! SPARŤANSKÝ KOUČ CHODÍ DO KOSTELA A LETOS OŽELEL I DOVOLENOU. „Mohl jsem se plně koncentrovat na svou práci,“ říká.

– Velký ligový speciál KE STARTU NOVÉHO ROČNÍKU SYNOT LIGY – představení jednotlivých účastníků české nejvyšší soutěže v sezóně 2014/15 na 52 stranách. Soupisky, plakáty mužstev, stěhování hráčů z klubu do klubu, tipy experta na umístění…A k tomu i rozsáhlá analýza uplynulého ročníku.

– Před mistrovstvím světa byl téměř neznámý, teď už každý ví, o koho jde. Kolumbijec JAMES RODRIGUEZ se stal prozatím největší bombou letního přestupového období a míří ještě výše. Cestu do Madridu by trefil i poslepu. Více čtěte v rubrice IDOL.

INTERVIEW: TRENÉR STANISLAV LEVÝ SI POZORNĚ VYBÍRÁ NOVÉ ANGAŽMÁ! MUŽ S KNÍRKEM NEBERE KAŽDOU NABÍDKU, ALE KDYŽ UŽ NĚCO PŘIJME, PAK PŘIJDE ÚSPĚCH. „Musí to mít prostě hlavu a patu, musí to do sebe nějak zapadnout,“ má jasno.

DUEL FANYNEK: Souboj Liberce proti Spartě se odehrává pravidelně nejen na hřišti, ale i na tribunách. Pravá fanynka Slovanu i pravá fanynka celku z Letné nemusí radit svým dětem jména hráčů svých oblíbených klubů

REAL TOP PRAHA: Tým, který se snaží pomoci, kde se dá! Nejenom fotbalisté, ale i hvězdy z oblasti kultury a zábavy či jiných odvětví sportu mohou bavit diváky kulatým nesmyslem…

FOTO MĚSÍCE znázorňuje sparťanského kapitána DAVIDA LAFATU, je to hold DAVID ŠPELEC, OSTROSTŘELEC. Přirovnání k titulní postavě známého filmu pro pamětníky s Vlastou Burianem se k němu hodí více, než ke komukoliv druhému.

– V obnovené rubrice APERITIV najdete mj. TOP 5 PŘEPLÁCENÝCH HVĚZD světového fotbalu, ale i originální účes s motivem LIONELA MESSIHO. Komu se podobá Robben?

– Náhoda nebo úmysl? Nové logo Synot ligy opravdu hodně připomíná SYMBOLY, KTERÉ BY UŽ MĚLY BÝT ZAPOVĚZENY. Kdo si hrál s písmenem y ve slově Synot?

STORY HATTRICKU: Znáte pražský klub FK Meteor VIII?  Dnes jenom vzpomíná na zašlou slávu, ale před devadesáti lety porážel na turné po Španělsku největší tamější velkokluby. 

KARETNÍ MARIÁŠ: Prvoligoví čeští rozhodčí opět bohužel nepřekvapili, osvětlovači na Julisce měli dovolenou… Který počin z českého prostřzaslouženě bere zlatou kartu?

– HATTRICK, to je nekompromisní nálož fotbalového čtení! Proměňte svou šanci za pouhých 79 korun! HATTRICK vás nenechá v ofsajdu!

Titul_srpen1

Český HATTRICK pro fanoušky!

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. A pozor: Prvních nových 50 předplatitelů magazínu HATTRICK získá dárek, biografickou knihu „IKONY FOTBALU“ z vydavatelství Imagination of People.

Více na fotbal.hattrick.cz a www.predplatne.cz

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace