eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Velkolepá rozlučka prince Poldiho | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Velkolepá rozlučka prince Poldiho

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Fanoušci, Homepage, Hráči, Reprezentace, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔20.4.2017

hattrick_kveten2017_nahled

nemeckonarodnitym_logo85x85UPOUTÁVKA – Vzpomenete si, jak se s českým národním týmem loučily legendy jako Pavel Nedvěd, Jan Koller či Karel Poborský? Taky ne, že? Za to celé Německo bude ještě dlouho vzpomínat na to, jak do reprezentačního důchodu odešel Lukas Podolski, mistr světa 2014.

Magazín Hattrick o tom přináší nejen postřehy z dějiště této rozlučky, ale i fragmenty z pestrého životopisu rodáka z polských Gliwic. To vše v nejnovějším vydání magazínu Hattrick, který je nyní v prodeji.

Podolski si vybral na svoji rozlučku zápas Německa s Anglií, který se hrál na jednom z nejdémoničtějších stadionu Evropy – v Signal Iduna Parku v Dortmundu. Netřeba připomínat, že bylo vyprodáno. A Podolski dal jediný gól zápasu, stylově svojí zabijáckou levačkou.

Dortmund mu ležel u nohou, stejně jako ten večer celé fotbalové Německo, které reprezentoval třináct let. „Bylo to krásné, bylo toho akorát, Děkuji,“ klaněl se princ Poldi, jak se mu přezdívalo.

Celý text si můžete přečíst v magazínu Hattrick, který je teď v prodejní síti.

hattrick_kveten2017_titulnistrana

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace