eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Vedení klubu i TS před Kluží zakopávají válečnou sekerou. Pár lidí si musí vybrat: Buďto Hitler, nebo Slavia

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Evropské poháry, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔27.8.2019

Slávista Šmicer ještě v dobách své aktivní kariéry. (ilustrační foto)

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – O sobotní (ne)činnosti a trucování Tribuny Sever (TS) včetně děkovačky před východní tribunou při ligovém zápase Slavia – Bohemians (4:0) se už napsalo mnoho. Nyní by mohlo dojít před Duelem dvanáctiletí, tedy středeční zcela vyprodanou odvetou 4. předkola Ligy mistrů s CFR Kluž (21.00, O2 TV Sport), kvůli „vyššímu principu a zájmu“ k alespoň dočasnému zakopání válečné sekery. Po nedělním prohlášení Slavie na klubovém webu slavia.cz s názvem „Spolu jsme silnější“ přišla na serveru tribunasever.cz v pondělí o něco vstřícnější reakce s názvem „Chceme být spolu ještě silnější“. A mluvilo se o společné schůzce zástupců Tribuny Sever, Odboru přátel Slavie a vedení klubu.

Shrňme si, proč vlastně Tribuna Sever protestovala: 1. kvůli zákazu chorea spojeného se zákazem pyrotechniky (za plachtou se „pyromani“ schovávali a maskovali kuklami), 2. kvůli tzv. „sektorizaci“, tedy zákazu pohybu mezi sektory uvnitř stadionu, 3. kvůli plánovanému zpřísnění kamerového systému.

Vedení klubu: Nabízíme vstřícné gesto

Po sobotních fanouškovských roztržkách (většina návštěvníků počin Tribuny Sever odmítala, skandovala „My jsem Slavie, vy nejste nic!“ a došlo i k fyzickým potyčkám) hned v neděli klubové vedení na svém webu podalo zástupcům TS vstřícnou ruku s tím, že již ve středu na zápas s Kluží zruší „sektorizaci“ stadionu, ale klade si dvě podmínky. Žádnou pyrotechniku a obsazení schodů stevardy.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace