eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Válí v portugalském Sportingu i anglickém Leicesteru! TOP 5 Alžířanů v Evropě

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔14.11.2015

yacinebrahimi_radostzgolunams2014protikoreji_fifa_comBrahimi válí v portugalském Portu!

Alžírsko nikdy nebylo žádnou fotbalovou velmocí, v poslední době tu jde kvalita ale hodně nahoru! Stačí se podívat na loňský světový šampionát v Brazílii, kde Alžířané všem vytřeli zrak a se čtyřmi body se probojovali ze skupiny!

Za sebou nechali Ruskou i Jižní Koreu, v osmifinále pak potrápili Německo. Pozdější mistr světa si musel postup zajistit až v prodloužení! Už tehdy ale mělo Alžírsko na soupisce jména, která byla v Evropě poměrně známá.

Dnes se právě podíváme na TOP 5 Alžířanů, kteří v Evropě momentálně působí! Své zastoupení tu bude mít Sporting Lisabon nebo třeba Leicester City!

Yacine Brahimi (Porto, ofenzivní záložník)

fcporto_logo85x85Začínáme v Portugalsku, namísto avizovaného Sportingu je ale na řadě Porto! Na Pyrenejském poloostrově působí od roku 2012 ofenzivní hráč Yacine Brahimi, který dříve hrával za Granadu nebo Rennes. Coby mladý kluk byl dokonce chvíli v PSG, pravidelně zastupoval Francii v mládežnických kategoriích. Roku 2013 se ale pětadvacetiletý Yacine Brahimi rozhodl reprezentovat Alžírsko, kde má v současné době bilanci 22 zápasů/4 góly.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace