eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

V Katalánsku hledají novou krev! TOP 3 hráči, kteří v létě možná posílí Barcelonu

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔7.5.2016

hatembenarfa_bezmicepohleddolu_uefa_com

Ben Arfa letos září

Barcelona letos nezažívá tak skvělou sezonu jako byla ta loňská. Z Ligy mistrů vypadla už ve čtvrtfinále a o obhajobu titulu bude muset ještě tvrdě bojovat. Jakto? Až do března přecevšechno vypadalo tak idylicky. Co se událo? Tým pravděpodobně dostihla únava a v důsledku toho nezvládli barcelonští některé klíčové zápasy.  Kým by měla Barcelona rozšířit kádr, aby se podobná situace neopakovala?

Hatem Ben Arfa, záložník/útočník, 29 let

OGC Nice  32/17

Provinční Nice letos ve Francii bojuje o pohárové příčky. Kdo stojí za tímto nečekaným vzestupem? Hatem Ben Arfa! Ten Ben Arfa, který byl před několika lety považován za největší talent ve své generaci. Jenže tento potenciál zatím nedokázal naplnit. V dresu Newcastlu a hlavně Hullu dokonce vyhořel. Loňskou sezonu pak musel skoro celou vynechat a vypadalo to, že jeho hvězda nadobro zhasla.

Letos však celou fotbalovou veřejnost překvapil.  Při každém zápasu Nice je francouzského šikuly plné hřiště. Do statistik se pak zapsal sedmnácti brankami a pěti přihrávkami. Pro Barcelonu by byl vítaným rozšířením ofenzivní vozby. K tomu všemu je od léta k mání zadarmo.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace