eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

V Česku vedou fotbal, hokej a tenis | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

V Česku vedou fotbal, hokej a tenis

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔15.5.2017

hattrick_cerven17_nahled

UPOUTÁVKA – Loňský rok 2016 byl ve znamení série velkých sportovních událostí. V květnu ji odstartovalo mistrovství světa v ledním hokeji v Moskvě a Petrohradě, na které plynule navázalo fotbalové EURO 2016 ve Francii a letní olympijské hry v brazilském Riu de Janeiro. Zvýšená sledovanost se samozřejmě projevila u televizních obrazovek, logicky rostla i návštěvnost u sportovních serverů, které mají k dispozici výsledkové zpravodajství. Ideální rok na porovnání popularity a sledovanosti jednotlivých sportovních odvětví.

V Česku se fotbal a hokej řadí spolu s tenisem mezi nejsledovanější sporty. Ve světovém měřítku nejoblíbenější trojici tvoří fotbal, tenis a basketbal.

„Fotbal je světovým sportem číslo jedna s velkou převahou. Jiného než fotbalového vítěze lze najít jen výjimečně, například v Indii je to kriket, specifické jsou i Spojené státy,“ konstatoval Jan Hortík, který má na starosti marketingovou komunikaci společnosti Livesport. Ta poskytuje sportovní výsledky aktualizované v reálném čase v téměř třiceti jazykových mutacích na více než šedesáti webech.

CELÝ ČLÁNEK O POPULARITĚ A SLEDOVANOSTI SPORTOVNÍCH ODVĚTVÍ V ČESKU SI PŘEČTĚTE V NOVÉM ČÍSLE MAGAZÍNU HATTRICK, KTERÉ VYŠLO VE ČTVRTEK 4. KVĚTNA 2017.

hattrick_cerven17_titulka

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace