eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Úžasný šampionát, chválil Platini české pořadatele! Jak se vydařilo ME do 21 let?

📁 Časopis, Časopis - archiv, Články, Homepage, ME do 21 let 2015, Reprezentace, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔16.7.2015

hraciceskou21_zklamani facebook.comunder21Čeští mladíci nepostoupili ze základní skupiny, ani na olympijské hry.

UPOUTÁVKAByla to největší fotbalová akce v dějinách českého fotbalu. A byla to akce úspěšná. „Uspořádali jste úžasný šampionát,“ pochválil prezident UEFA Michel Platini české organizátory závěrečného turnaje EURO do 21 let.

Podrobně se tomuto turnaji věnuje i tradiční příloha magazínu HATTRICK, který je nyní na prázdninovém trhu. Shrnuje v něm vše, co se během čtrnácti dní v Praze, Olomouci a Uherském Hradišti událo.

Pod titulkem „Severní vítr je zlatý“ mapuje cestu Švédů k nečekanému, ale zaslouženému vítězství na turnaji. Příloha přináší rovněž profil nejlepšího hráče turnaje Portugalce Williama Carvalha, nedílnou součástí jsou i podrobné statistiky všech zápasů i bilance návštěvnosti, která byla druhá největší v historii.

levystanislav_fcviktoria.czStanislav Levý zanalyzoval vybrané momenty EURA lvíčat.

V příloze se podrobně věnujeme i účasti českého týmu, který skončil třetí ve skupině, unikla mu účast v semifinále a také na OH v Riu. Přináší nejen názory trenéra Jakuba Dovalila a ambasadora turnaje Pavla Nedvěda, ale také analýzu zkušeného trenéra Stanislava Levého.

Kromě toho si můžete přečíst neobyčejný příběh nejlepšího střelce turnaje Jana Klimenta, který se od brambor z Vysočiny prokopal až k mercedesům do Stuttgartu.

titul_srpen

VÍCE O SKONČENÉM MISTROVSTVÍ EVROPY HRÁČŮ DO 21 LET, KTERÉ SE KONALO V ČESKU, SI PŘEČTĚTE V NOVÉM ČÍSLE MAGAZÍNU HATTRICK, KTERÉ VYŠLO VE ČTVRTEK 9. ČERVENCE 2015!

-red-

(zdroj fotek: facebook.com/under21, fcviktoria.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace