eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Úžasné fotbalové stánky! Na kterých stadionech se bude hrát EURO do 21 let?

📁 Články, Homepage, ME do 21 let 2015, Reprezentace, Topstory 🕔8.6.2015

eden_stadion_slaviacz

Už sedmnáctého června začíná v České republice významný mezinárodní fotbalový turnaj, mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let.

Poslední turnaj, který jsme hostili, bylo EURO devatenáctiletých v roce 2008. Na tomto šampionátu Češi došli až do semifinále a svou kariéru tu odstartoval Tomáš Necid.

Eden

Nejmodernější a nejkrásnější fotbalový stadion v České republice se nachází v Praze. Má také největší kapacitu a tak není divu, že na něm sehraje dvě utkání česká reprezentace a bude se zde hrát i finále celého turnaje. To bude ale až třicátého června.

V Edenu také proběhne slavnostní zahájení před úvodním zápasem šampionátu mezi Českou republikou a Dánskem. Na tomto stadionu také v roce 2013 proběhla jedna z největších fotbalových akcí konaných u nás. Superpohár UEFA mezi Bayernem a Chelsea ukázal, že Eden je schopen s přehledem hostit velká utkání.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace