eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

United–City, Tottenham-Liverpool, Španělský superpohár s Realem a Barcelonou, MB-Sparta, Bohemians-Dukla!

📁 Domácí fotbal, Homepage, Televizní program, TOP Články, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔3.1.2020

Fotbalový program od pátku 3. ledna 2020 do pondělka 13. ledna 2020

PÁTEK 3. LEDNA 2020

18.55 (výkop 19.00): Real Valladolid – CD Leganés (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Sevilla – Athletic Bilbao (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.55: Girondins Bordeaux – FC Le Mans (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

SOBOTA 4. LEDNA 2020

12.55 (výkop 13.00):FC Valencie – SD Eibar (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

13.25 (výkop 13.30): AFC Rochdale – FC Norwich City (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 20.45 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Rotherham United– AFC Hul City (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.40 hodin.

14.55 (výkop 15.00): AS Monako – Stade Remeš (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

15.55 (výkop 16.00): FC Getafe – Real Madrid (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam ve 21.50 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Fulham – FC Aston Villa (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): FC Stade Rennes – SC Amiens (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

18.25 (výkop 18.30): Atlético Madrid – UD Levante (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Wolverhampton Wanderers – Manchester United (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Espanyol Barcelona – FC Barcelona (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.55: FC Bourg Péronnas 01–Olympique Lyon (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

21.30: Vitória Guimaraes – Benfica Lisabon (utkání 15. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

NEDĚLE 5. LEDNA 2020

11.55 (výkop 12.00): FC Granada – Real Mallorca (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam v 19.50 hodin.

12.25 (výkop 12.30): Brescia Calcio – Lazio Řím (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam ve 22.15 hodin.

13.55 (výkop 14.00): Real Sociedad San Sebastián – FC Villarreal (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 22.45 hodin.

14.10 (výkop 14.15): FC Trélissac – Olympique Marseille (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

14.55 (výkop 15.00): FC Chelsea – FC Nottingham Forrest (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) –Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): SPAL 2013 Ferrara – Hellas Verona (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

15.55 (výkop 16.00): Deportivo Alavés – Real Betis Sevilla (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

16.55 (výkop 17.00): FC Liverpool – FC Everton (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): FC Janov – Sassuolo Calcio (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

19.45 (relive, výkop 18.30): Sporting CP Lisabon – FC Porto (utkání 15. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): AS Řím – FC Turín (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Celta Vigo – Osasuna Pamplona (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.55: FC Linas-Montlhéry – FC Paris Saint-Germain (utkání 4. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

PONDĚLÍ 6. LEDNA 2020

12.25 (výkop 12.30): FC Boloňa – AFC Fiorentina (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

14.55 (výkop 15.00): Atalanta Bergamo – FC Parma(utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): Juventus Turín – Cagliari Calcio (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam ve 22.55 hodin.

14.55 (výkop 15.00): AC Milán – Sampdoria Janov (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

17.55 (výkop 18.00): US Lecce – Udinese Calcio (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): SSC Neapol – Inter Milán (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Arsenal – FC Leeds United (utkání 3. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

ÚTERÝ 7. LEDNA 2020

20.55 (výkop 21.00): Manchester United – Manchester City (první semifinálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Stade Remeš – Racing Štrasburk (čtvrtfinálové utkání Francouzského ligového poháru/Coupe de la Ligue) – NOVA Sport 1.

STŘEDA 8. LEDNA 2020

10.25 (výkop 10.30): Sparta Praha – FK Varnsdorf (utkání skupiny B Zimní Tipsport ligy v Mladé Boleslavi) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

18.40 (výkop 18.45): Olympique Lyon – Stade Brestois (čtvrtfinálové utkání Francouzského ligového poháru/Coupe de la Ligue) – NOVA Sport 1.

20.00: FC Valencie – Real Madrid (první semifinálové utkání Španělského superpoháru 2019 v Džiddě v Saúdské Arábii) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Leicester City – FC Aston Villa (druhé semifinálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.

21.00 (výkop 21.05): FC Paris Saint-Germain – AS Saint-Étienne (čtvrtfinálové utkání Francouzského ligového poháru/Coupe de la Ligue) – NOVA Sport 1.

ČTVRTEK 9. LEDNA 2020

17.50 (výkop 18.00): FC Tango Hodonín – Dynamo PCO České Budějovice (utkání 13. kola české VARTA futsalové ligy) – ČT Sport.

19.55: Grassroots fotbalu (záznam nedělního slavnostního vyhlášení anket FAČR v kategoriích mládežnického fotbalu, fotbalu žen a futsalu z pražského paláce Žofín) – ČT Sport.

20.00: FC Barcelona – Atlético Madrid (druhé semifinálové utkání Španělského superpoháru 2019 v Džiddě v Saúdské Arábii) – Sport 1.

21.30 (výkop 21.15): FC Turín – FC Janov (osmifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 2.

PÁTEK 10. LEDNA 2020

20.40 (výkop 20.45): FC Stade Rennes – Olympique Marseille (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Sheffield United – FC West Ham United (utkání 22. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

SOBOTA 11. LEDNA 2020

10.25 (výkop 10.30): Bohemians Praha 1905 – Dukla Praha (utkání skupiny A Zimní Tipsport ligy v Praze-Xaverově) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v neděli v 9.00 hodin.

12.00: Club Haro Deportivo – Osasuna Pamplona (utkání 2. kola Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): 1. FK Příbram – FK Jablonec (utkání skupiny A Zimní Tipsport ligy v Praze-Xaverově) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v neděli v 10.40 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Crystal Palace – FC Arsenal (utkání 22. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

14.55 (výkop 15.00): Cagliari Calcio – AC Milán Calcio (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 22.55 hodin.

15.55 (výkop 16.00): Manchester United – FC Norwich City (utkání 22. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

16.00: Club Portugalete – Real Betis Sevilla (utkání 2. kola Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 2. Záznam v neděli v 6.00 hodin.

17.25 (výkop 17.30): Girondins Bordeaux – Olympique Lyon (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): Lazio Řím – SSC Neapol (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Tottenham Hotspur – FC Liverpool (utkání 22. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

19.00: Sestao River Club– Athletic Bilbao (utkání 2. kola Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 2. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

19.55 (výkop 20.00): FC Mety – Racing Štrasburk (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Chelsea – FC Burnley (utkání 22. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): Inter Milán – Atalanta Bergamo (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

21.00: FC Orihuela – FC Villarreal (utkání 2. kola Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 2.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Wolverhampton Wanderers – FC Newcastle United (utkání 22. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

NEDĚLE 12. LEDNA 2020

12.00: UM Escobedo – FC Sevilla (utkání 2. kola Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): FK Mladá Boleslav – Sparta Praha (utkání skupiny B Zimní Tipsport ligy v Mladé Boleslavi) – NOVA Sport 1. Záznam ve 2.00 hodin.

12.55 (výkop 13.00): Udinese Calcio – Sassuolo Calcio (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): FC Cardiff City – FC Swansea City (utkání 27. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 20.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): AFC Bournemouth – FC Watford (utkání 22. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal). Záznam ve 21.55 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Sampdoria Janov – Brescia Calcio (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): FC Turín – FC Boloňa (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Záznam ve 23.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): AFC Fiorentina – SPAL 2013 Ferrara (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

14.55 (výkop 15.00): AS Saint-Étienne – FC Nantes (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

16.00: AD Ceuta FC – Real Sociedad San Sebastián (utkání 2. kola Španělského poháru/Copa del Rey) – Sport 1.

17.00: FCO Dijon – OSC Lille (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.25 (výkop 17.30): FC Aston Villa – Manchester City (utkání 22. kola anglické Premier League) Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

17.55 (výkop 18.00): Hellas Verona – FC Janov (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

19.00: FC Valencie/Real Madrid– FC Barcelona/Atlético Madrid (finálové utkání Španělského superpoháru 2019 v Džiddě v Saúdské Arábii) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): AS Řím – Juventus Turín (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain – AS Monako (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v pondělí v 9.00 hodin.

PONDĚLÍ 13. LEDNA 2020

20.40 (výkop 20.45): FC Parma – US Lecce (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Lorient – SM Caen (utkání 20. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace