eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Uhrin: Škoda hrál velmi dobře a je zdravý! Zůstane ale ve Slavii?

📁 Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Synot liga, Topstory 🕔14.7.2015

uhrin_plzen_fcviktoria.czDušan Uhrin byl možná angažovaný Slavií protiprávně.

KOMENTÁŘ – Minulý týden jsme na tomto serveru psali o tom, že navrhovatel úpadku Slavie (firma Online Services Ltd.), který vyvolal insolvenční řízení s klubem červenobílých, upozornil na nutnost revize veškerých kroků ve smyslu prodeje či nákupu hráčů Slavie či angažmá členů realizačního týmu klubu z poslední doby.

Slavia například před novou sezonou najala trenéra Dušana Uhrina mladšího, což podle navrhovatele insolvence může být čin, který zmenšuje majetkovou podstatu klubu a je v podstatě protiprávní.

Stejně tak napadla možný prodej útočníka Milana Škody, o němž se v poslední době spekuluje.

„Obáváme se, že jediné aktivum Slavie krom ochranné známky je právě hráčský kádr. Dle mého názoru by proto neměla se svými aktivy v tuto chvíli nakládat. Z minulosti je znám případ transferu hráče Morávka z Bohemians do Schalke, který měl i trestněprávní dohru,“ upozornil advokát Jiří Holas, který ve sporu zastupuje Online Services Ltd.

Pokud jde o Milana Škodu, ten zatím v klubu zůstává, uzdravil se a na rakouském soustředění podal v přípravném utkání s Ufou (0:0) podle svého nového kouče velmi dobrý výkon. Zůstane však druhý nejlepší kanonýr minulé sezony v Edenu i v sezoně 2015/2016?

…celý článek čtěte na eFotbal.cz

(zdroj fotky: fcviktoria.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace