eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ! Hvězdný Anglický pohár i finále Tipsport ligy

📁 Aktuálně, Fanoušci, Televizní program, TOP Články, Topstory 🕔21.1.2013
TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ! Hvězdný Anglický pohár i finále Tipsport ligy

PONDĚLÍ 21. LEDNA

Zambie – Etiopie (mistrovství Afriky) – 1:1
Nigérie – Burkina Faso (mistrovství Afriky) – 1:1
Southampton – FC Everton (anglická Premier League) – 0:0
Betis Sevilla – Athletic Bilbao (španělská La Liga) – 1:1

ÚTERÝ 22. LEDNA

Pobřeží slonoviny – Togo (mistrovství Afriky) – 2:1
Juventus Turín – Lazio Řím (čtvrtfinále Italského poháru) – 1:1

STŘEDA 23. LEDNA

Jihoafrická republika – Angola (mistrovství Afriky) – 2:0
Maroko – Kapverdy (mistrovství Afriky) – 1:1
FC Sevilla – Real Zaragoza (odveta čtvrtfinále španělského Královského poháru) – 4:0
Valencia – Real Madrid (odveta čtvrtfinále španělského Královského poháru)  – 1:1
Arsenal – West Ham United (anglická Premier League) – 5:1

ČTVRTEK 24. LEDNA

15.45: Ghana – Mali (mistrovství Afriky) – Eurosport
17.25 (relive): Sau Paolo – Bolívar (jihoamerický Pohár osvoboditelů) – Digi Sport
18.30: Niger – DR Kongo (mistrovství Afriky ) – Eurosport
19.25 (výkop 19.30): Betis Sevilla – Atlético Madrid (odveta čtvrtfinále španělského Královského poháru) – Digi Sport
21.25 (výkop 21.30): Málaga – FC Barcelona (odveta čtvrtfinále španělského Královského poháru) – Digi Sport

PÁTEK 25. LEDNA

15.45: Zambie – Nigérie (mistrovství Afriky) – Eurosport
19.00: Burkina Faso – Etiopie (mistrovství Afriky) – Eurosport
20.30: Borussia Dortmund – 1. FC Norimberk (německá bundesligy) – Eurosport 2
21.00: Villarreal – Sabadell  (II. španělská liga) – Sport 2

SOBOTA 26. LEDNA

13.40 (výkop 13.45):  Stoke City – Manchester City (4. kolo Anglického poháru) – Nova Sport
15.30: Augsburg – Schalke 04 (německá bundesliga) – Eurosport 2
15.55 (výkop 16.00):  Brighton – FC Arsenal (4. kolo Anglického poháru) – Nova Sport
18.00 (relive): Pobřeží slonoviny – Tunisko (mistrovství Afriky) – Eurosport
18.10 (výkop 18.15):  Manchester United – Fulham (4. kolo Anglického poháru) – Nova Sport
18.30: Freiburg – Bayer Leverkusen (německá bundesliga) – Eurosport 2
18.45: Alžírsko – Togo (mistrovství Afriky) – Eurosport
22.00:  Deportivo La Coruňa – FC Valencie (španělská La Liga) – Sport 2

NEDĚLE 27. LEDNA

12.00: Finále Tipsport ligy 2013 z Berouna – ČT Sport
12.00: Real Madrid – Getafe (španělská La Liga) – Sport 2
12.55 (výkop 13.00):  Brentford – FC Chelsea (4. kolo Anglického poháru) – Nova Sport
14.30: Feyenoord Rotterdam – Twente Enschede (nizozemská liga) – Sport 1
14.55 (výkop 15.00): Leeds United – Tottenham Hotspur (4. kolo Anglického poháru) – Nova Sport
15.30: HSV Hamburk – Werder Brémy(německá bundesliga) – Eurosport 2
16.55 (výkop 17.00): Oldham – FC Liverpool (4. kolo Anglického poháru) – Nova Sport
17.30: VfB Stuttgart – Bayern Mnichov (německá bundesliga) – Eurosport 2
17.45: Maroko – Jihoafrická republika (mistrovství Afriky) – Eurosport
19.00: FC Barcelona – Osasuna Pamplona (španělská La Liga) – Sport 1
21.00: Athletic Bilbao – Atlético Madrid (španělská La Liga) – Sport 1
22.00 (relive): Vitesse Arnhem – Ajax Amsterdam (nizozemská liga) – Sport 2

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace