eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Turnajové dění, postřehy expertů, hvězdy i smolaři! To vše v novém HATTRICKU k MS 2014

📁 Časopis, Časopis - archiv, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔15.7.2014

Titul_cervenec

– MAXIPLAKÁTY – nejlepší hráč MS 2014 podle FIFA LIONEL MESSI v dresu Argentiny a jeden z největších rychlíků v současném fotbale ARJEN ROBBEN z Nizozemska.

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: ČESKÁ TRENÉRSKÁ LEGENDA JOZEF JARABINSKÝ POZORNĚ SLEDOVALA MS V BRAZÍLII A ODNESLA SI Z NĚJ NĚKOLIK ZAJÍMAVÝCH POZNATKŮ . „Nerozhodují superhvězdy, ale týmový fotbal,“ říká.

– Velký výsledkový servis k MS 2014 – turnajové dění od základních skupin až do finále v Rio de Janeiru. Postřehy experta na jednotlivé zápasy, ideální jedenáctky jednotlivých fází, ale i hvězdy a smolaři světového šampionátu…

– Německo má dalšího střelce Müllera a nejmenuje se Gerd. Thomas Müller má nakročeno k tomu, aby se stal rekordmanem světových šampionátů. I Ronaldo v něm vidí velký potenciál. Více čtěte v rubrice IDOL.

FESTIVAL KRÁSY: Mistrovství světa v Brazílii nebylo jenom ve znamení fotbalu, ale i ve znamení fanoušků. Některé sličné fanynky se přitom nebály dát najevo své přednosti…

FESTIVAL NÁPADŮ: Kreativita některých fanoušků skutečně nezná mezí! Co všechno si dokázali dát někteří z nich na brazilských stadionech na hlavu či na obličej?

– TOP 10 nejlepších hráčů MS 2014! Největší hvězdy evropského fotbalu musely podniknout po náročné klubové sezóně ještě cestu do Brazílie, a ne všechny v Jižní Americe zazářily. Kdo se dostal do elitní společnosti překvapivě a kdo podle očekávání?

FOTO MĚSÍCE znázorňuje zlomeného brazilského útočníka NEYMARA, a to doslova i v přeneseném významu. Hvězda Barcelony totiž v jednom momentu přišla ke zlomenině obratle a zároveň přišla i o sen zahrát si ve finále světového šampinoátu…

– V obnovené rubrice APERITIV najdete mj. TOP 3 NEJKRÁSNĚJŠÍ NOVINÁŘKY NA MS 2014, ale i zajímavý pohled do KABINY ARGENTINY. Co z ní uteklo?

STORY HATTRICKU: Špinavé vítězství Argentiny na MS 1978! Nejenom Maradona a spol. dosáhl na titul podvodem… Nové odpovědi k tehdejší vysoké výhře 6:0 nad Peru, která zajistila mistrům světa postup na šampionát.

ŠEPOTY A VÝKŘIKY MS 2014: Nejzajímavější a nejpovedenější hlášky hvězd fotbalu během dvacátého mistrovství světa ve fotbale. Perlil Neymar, Suarez, český reprezentační kouč Vrba i další.

– HATTRICK, to je nekompromisní nálož fotbalového čtení! Proměňte svou šanci za pouhých 79 korun! HATTRICK vás nenechá v ofsajdu!

Titul_cervenec1

Český HATTRICK pro fanoušky!

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. A pozor: Prvních nových 50 předplatitelů magazínu HATTRICK získá dárek, biografickou knihu „IKONY FOTBALU“ z vydavatelství Imagination of People.

Více na fotbal.hattrick.cz a www.predplatne.cz

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace