eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Trpišovský velebí Nezmara, aby v Edenu zůstal. Nezmarův otec mezitím podepsal protiberbrovskou Výzvu 2021

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, TOP Články, Topstory 🕔7.1.2020

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY. Těsně před Vánocemi se psalo o tom, že ve Slavii vybuchla bomba a že sportovní manažer pražské Slavie Jan Nezmar podal v Edenu výpověď. Pak se spekulovalo o tom, že to sdělil vedení klubu pouze ústně, nicméně i tak se mluvilo o tom, že sešívané po Novém roce může opustit. Samotný funkcionář to striktně odmítl komentoval. Podle informací zdroje efotbal.cz zatím Nezmar na Slavii normálně pracuje, podílí se na práci kolem přestupů apod.

Mezi tím začal Jana Nezmara přemlouvat hlavní trenér Jindřich Trpišovský. Ten v pondělním rozhovoru pro Právo na závěr jasně vzkázal:

„Moc bych si přál, aby náš současný kádr doznal minimálních změn. A samozřejmě tím největším přáním je, aby v Edenu zůstal Honza Nezmar. Svoje fungování bez něj si neumím představit. Ale nedokážu si představit ani fungování Slavie bez Honzy Nezmara. Jeho záběr je obrovský. Myslím, že pro běžné fanoušky naprosto nepředstavitelný. Honza se věnuje áčku, béčku, mládeži, vedení skautingu, prodlužování smluv, budování infrastruktury. Je složité najít člověka, který fotbal hrál na nejvyšší úrovni, rozumí mu, a ještě má nejvyšší ekonomické vzdělání.“

„Co nechceš, aby ti jiní činili, nečiň ty jim.“

Před svátky se totiž mluvilo o to, že Nezmarovi mj. vadilo, že Trpišovský si našel přímou cestu k šéfovi klubu Jaroslavem Tvrdíkem, s nímž si kouč brzy začal tykat, a Jan Nezmar se cítil jaksi „obejitý“ a „odstrčený“. Stalo by se mu tak vlastně něco podobného, co rok předtím bývalému generálnímu řediteli Slavie Martinu Krobovi. Toho zase s přímou vazbou na Tvrdíka „obcházel“ Jan Nezmar.

Více na eFotbal.cz

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace