eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Trpišovský trénuje stále stejný tým. Ten se vždy jmenuje podle místa, kde jeho hráči zrovna jsou

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔23.1.2018

Trpišovský trénuje prakticky stále stejný tým.

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY„Trpišovský je vlastně nejdéle sloužící kouč, co trénuje pořád stejnej mančaft. Jen to vždycky přejmenujou podle místa, kde ti jeho hráči zrovna jsou,“ napsala na Twitter vtipně a trefně skupina s názvem „We are Žižkov“, která novému trenérovi Slavie fandí od dob, když ještě vedl druholigovou Viktorii. Je pravda, že si nový kouč sešívaných řadu hráčů ze Žižkova přetáhl do Liberce a nyní si zase několik svých oblíbenců ze Slovanu vzal s sebou do Edenu.

Tak si to připomeňme. Brankář Ondřej Kolář – 25 milionů korun, obránce Lukáš Pokorný – 20 milionů korun, obránce Ondřej Kúdela – 10 milionů korun. Tyhle všechny posily vedl Trpišovský nedávno i v Liberci. Sluší se v této souvislosti dodat, že je sympatické, že vedení červenobílých oznámilo i částky, za které exliberečáky do Edenu přivedlo.

Dlužno doplnit, že v Liberci za Trpišovského zase působili nedávní Žižkované, jako třeba Ondřej Karafiát, Daniel Bartl, Lukáš Bartošák, Zdeněk Folprecht, Radek Voltr. Některé jiné „své oblíbené“ hráče poznal už v mládežnických týmech Sparty.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace