eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Tři červené karty za půlrok? TOP 3 nejtrestanější hráči Bundesligy 2015/16!

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔10.1.2016

clemensfritz_branifranckariberyho_uefa_comFritz dostal žlutou kartu už šestkrát po sobě!

Statistika nuda je, má však cenné údaje, zpívá se v notoricky známé písni z pohádky Princové jsou na draka. Někdy ale nudná být rozhodně nemusí! Dnes se totiž společně podíváme na ty nejvíce trestané muže v jedné z nejprestižnějších soutěží planety!

Dostat tři červené karty během půlsezony? Jak ukázal jeden z hráčů Borussie M’gladbach, i tohle je možné! Uhádnete, kdo všechno patří mezi TOP 3 nejtrestanější fotbalisty německé Bundesligy v sezoně 2015/16?

2. – 3. Clemens Fritz (Werder Brémy)

8 bodů – 8 ŽK, 0 ŽČK, 0 ČK

werderbremy_logo85x85Dnes již pětatřicetiletý obránce Clemens Fritz patří neodmyslitelně k Werderu Brémy! Současný kapitán týmu působí v klubu už téměř deset let, získal druhé místo v Bundeslize a zahrál si i finále Poháru UEFA. V letošním ročníku ale dostal už osm žlutých karet, což jej řadí mezi nejtrestanější hráče celé soutěže. Navíc drží opravdu solidní šňůru, kartonek žluté barvy viděl vždy v posledních šesti zápasech!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace