eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Trenérská angažmá Františka Straky v Synot lize! Jaká byla nejúspěšnější či nejkontroverznější?

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔12.9.2014

frantisek_straka_slovan skslovan.com

František Straka se co nevidět vrátí jako trenér do Čech. Ovšem pouze v rámci základní skupiny Evropské ligy, kde se se svým Slovanem utká s pražskou Spartou, kde kdysi trénoval. Bude to rozhodně duel se zajímavým nábojem a možná by nebylo od věci, si jeho angažmá v Synot lize připomenout. Které bylo nejúspěšnější a jaké nejkontroverznější?

FK Teplice 2002/2004

Je dost známé a platí to hodně i u nás v Čechách, že trenéři v klubu příliš dlouho nevydrží. František Straka je přesně osobou, která to jen potvrzuje. V Teplicích působil v letech 2002-2004 a byl to nejdelší čas, strávený na lavičce jednoho klubu. Poté už bylo všechno jen chvilkové.

Na lavičce Teplic tedy prožil svojí premiéru v Synot lize a vůbec si s tímto klubem z lázeňského města nevedl špatně. V lize Teplice dovedl k šestému místu prvoligové tabulky, vyhrál Český pohár a rok na to byly Teplice deváté. Hlavní úspěch ale přišel v Poháru UEFA v sezóně 2003/2004, když se Teplice dostaly až do třetího kola, kam postoupili přes německý Kaiserslautern a holandský Feyenoord.

ČTĚTE TAKÉ: Angažuje Sparta trenéra Haška? Má ho v záloze na čekané, v Kataru odvolán

(foto: skslovan.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace