eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Trapný konec nereálného snu, Česku utekl celý svět!

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Kvalifikace MS 2018, Reprezentace, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔25.10.2017

Češi se na MS do Ruska nepodívají.

UPOUTÁVKA – Ve světě se bude dohrávat už jen pár barážových zápasů, listina 32 účastníků hostiny s názvem mistrovství světa 2018 je prakticky komplet. Ale bez české účasti. Česku neuteklo jen MS, ale celý svět.

Takový titulek si můžete přečíst v magazínu Hattrick, který je nyní na trhu a na jehož titulní stránce je Patrik Schick v dresu římského AS. V magazínu se v redakčním komentáři zabýváme problematikou národního týmu v širších souvislostech, a také tím, „kdo za to může“.

Komentář je proložen výroky Karla Jarolíma (i s vulgarismem, který vyřkl bezprostředně po rozhodující porážce v Severním Irsku) i ne příliš optimistickým výrokem Ladislava Vízka.

Česku to prostě nešlo nejen na hřišti, ale ani organizačně, protože FAČR nezvládl pořadatelství zápasu roku s Německem. Bezprostředně po něm přišla sice omluva rozezleným fanouškům, ale to jim náladu nespravilo.

O tom všem v magazínu Hattrick, který najdete na obvyklých prodejních místech.

-red-

(zdroj fotky: facebook.com/narodak)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace