eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Trapný konec nereálného snu. Česku neuteklo jen MS, ale svět

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Kvalifikace MS 2018, Reprezentace, Topstory 🕔5.9.2017

Česko se na MS do Ruska nepodívá.

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Konec nadějí. Česko se ani po dalších dvanácti letech nepodívá na světový šampionát, mezi elitou 32 týmů bude v Rusku chybět. Upřímně. Po pondělním zápase v Belfastu, kde Jarolímův tým prohrál 0:2, se nelze divit. Byl to trapný, byť o dva duely předčasný, konec snu. Snu, který se v současných podmínkách českého fotbalu, a to nejen reprezentačního, jeví jako nereálný, ba přímo utopistický.

Nastane doba analýz, rozborů. Od trenérských rad na svazu, hlav pomazaných z řad bývalých reprezentantů i z řad restauračních zařízení všech cenových skupin, kde je po pár pivech každý trenérem a tím „nejpovolanějším“.

Zápas v Belfastu svým způsobem nijak nevybočil ze zažitých kolejí této kvalifikace. A pokud ano, tak jen tím, že po pátečním zápase s Německem, bezesporu nejlepším českém duelu v této skupině, zaplavila fotbalový národ euforie, že bude líp. Srdnatý výkon proti mistrům světa napumpoval české žíly optimismem, že nebude problém porazit Severní Iry a pokusit se dostat na barážové místo.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/narodak)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace