eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Top4Football? Speciální odchod s jedinečnou nabídkou kopaček na českém trhu

📁 Fanoušci, Fotbal, Homepage, Ostatní, Topstory 🕔12.12.2014

top4football_obchod top4football.cz

Fotbalový obchod Top4Football je největší speciálkou svého druhu s celkovou prodejní plochou 420 m2, kde mladí fotbalisté najdou kolekce slavných fotbalových klubů, mj. Sparty nebo katalánské Barcelony, a také nejnovější modely kopaček.

V současné době nabízí Top4Football v prodejně v Ječné ulici v Praze 2 i ve velkém e-shopu Top4Football.cz tyto kolekce:

Firma Nike uvedla na trh kolekci bílých kopaček White Pack, která bude do konce tohoto roku v prodeji v celé České republice pouze a jen v Top4Football. Je to kolekce všech čtyř sil Hypervenom, Magista, Mercurial a Tiempo.

Proč jsou tyto kopačky bílé? Je to tradiční barva zapojena do oslav s jasnými kontrastními barvami. Bílá je také výrazná a oblíbená barva mezi fotbalisty, je to druhý nejvíce vybíraný odstín z kolekce NIKEiD. Barevný kontrast, který postříkal Swoosh volně napodobuje, jak se valí novoroční ohňostroj přes noční oblohu.

Adidas pro změnu přichází se speciální kolekcí Messi Mirosar10, která byla vyrobena speciálně na počest města, jež je spojené s dětstvím argentinské hvězdy Barcelony Lionela Messiho. Právě v Rosariu v Argentině začal malý Messi hrát fotbal a střílet góly dříve, než přesedlal do Evropy.

Kopačky jsou oranžové a zelené barvy. První odkazuje na jeho první klub, za který hrál, druhá zase na jejich hlavní klubové rivaly. Vložky do bot jsou potištěny mapou města Rosario. Na vložce je zvýrazněno i hřiště Batallón, na které se Lionel v dětství dírou v plotě vkrádal, aby zde mohl hrát fotbal se svými kamarády.

V obchodě Top4Football jako na jediném místě v ČR i SR bude v prodeji také 10 ks speciální limitované edice kopaček od společnosti Puma. King SL Classico oslavuje bohaté dědictví a 65letou historii fotbalu v Pumě, vyrobilo se jich dohromady jen 2001 kusů.

Top4Football pořádá pro své fanoušky také různé akce a eventy. Pro všechny zájemce je zde také připraven stroj, který umožňuje vyšívání jmen na fotbalovou obuv, a také nažehlovací stroj na potisk dresů.

-red-

(zdroj fotky: Top4Football.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Soutěž magazínu Hattrick

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace